Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságon belül másokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságon belül másokhoz való vonzódás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom, hogy kapok majd hideget meleget, de midnen érzés valid, leginkább véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi.


Férjemmel 7 éve vagyunk együtt, 2 gyermekünk van. Én az utóbbi 5 évben szinte ki sem mozdultam otthonról, egy kis burokban éltem, most, hogy a kicsi is nagyobb, és vissza is mentem dolgozni, elkezdten random férfiakat vonzónak találni, ez kimerül a fantáziálásban, mi lenne ha.. gondolatokban.


Egyébként egy csinos, vonzó nő vagyok és jól esnek az elismerő pillantások, hogy végre nem csak anyuka vagyok hanem nő is.


De egyébként durván bűntudatom van emiatt, hogy nekem tetszenek mások, és félek, hogy előbb utóbb esetleg valaki komolyabban megtetszik.


Hogy lehet ezeket az érzéseket, gondolatokat kezelni? Érdemes lenne pszichológushoz fordulni?


Egyébként a férjemmel durván 1 éve a hullámvölgy legalján vagyunk, és nagyon nehezen tudunk kimászni belőle, gondolom ez is hozzá segít ezekhez az érzésekhez. (sajnos kettesben nagyon ritkán tudunk együtt lenni, idén talán 2x voltunk gyerekek nélkül).


Köszönöm ha segítesz.


2023. máj. 29. 13:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

"idén talán 2x voltunk gyerekek nélkül"

Egy év sok nap, és minden nap nő és férfi voltatok, csak lehet, hogy a sok más dolog közt egy valahogy nem vettétek észre és kihagytátok?

Még nem késő, fedezzétek fel újra egymást.

2023. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Tudom, de egyszerűen nincs lehetőségünk kettesben lenni. Tudom hogy ott lehetnének az esték, mikor alszik a 2 gyerek, d3 én midnen reggel 4-kor kelek dolgozni, robotolok egész nap, simán be alszom 9-kor a gyerekekkel... Nagyszülői segítség nincs, bébiszitterre sajnos ilyen árak mellett nem telik.
2023. máj. 29. 14:03
 3/28 anonim ***** válasza:
43%

Lenne kedved erről beszélgetni írj rám!

Nálunk meg oldott a dolog.

2023. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
36%
Aki gyereket vállal az ezt vállalja. Tetszik nem tetszik, ez ilyen szenvedés, a párkapcsolatokat meg általában szétveri. Persze van kivétel, de általában ilyen.
2023. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

Semmi probléma veled,a helyzet idézi elő. Az idő múlásával előjön ez szerintem valamilyen szinten minden kapcsolatban gondolati/fantázia síkon,aki tagadja az álszent.

Nálatok a hullámvölgy+ nulla kettesben töltött idő,ez így rádob még egy lapáttal bőven. Ezek az okai.

2023. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
84%
Nagyjából ugyanebben a cipőben jártam. Anyuka lettem, az egész napom e körül forgott. A férjemmel igyekeztünk megoldani a kettesben maradást,hol sikerült,hol nem. Aztán nemrég visszatértem dolgozni, és óhatatlanul is kezdtem kapni a rejtett bókokat férfiaktól. Eleinte csak tetszett,majd tudatosan kezdtem egyre csinosabban öltözni,hogy ki is provokáljam. Majd megjelentek a fantáziák is ezekkel a férfiakkal,ahol mindig csak Nő voltam,semmi más. Nem egyszerű kezelni,sokszor frusztráló,de jelenleg azt érzem igazságnak,hogy el kell fogadnunk,hogy emberek vagyunk,gondolatokkal,vágyakkal. Ha ezt össze tudod az életeddel egyeztetni,akkor úgy gondolom kezelhető. Aztán az idő majd engem is igazol vagy cáfol.
2023. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 NTBS ***** válasza:
56%
Előfordult velem is.
2023. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
13%
Amíg nem mutatod ki ezzel beégetve mindkettőtöket, azt csinálsz, amit akarsz
2023. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
54%
Ahol a gyerek folyamatosan a valagatokban van, ott sok jóra ne számítsatok kapcsolati szempontból
2023. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó, "sajnos" nem veszik őket vissza....
2023. máj. 29. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!