Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem érzem magam elég jónak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam elég jónak a férjemhez, nap mint nap rosszul érzem magam emiatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a “problémám” hogy van egy nagyon jó képű férjem, akihez én nem érzem magam elég jó nőnek, csúnya vagyok, testre még azt mondom hogy csinos de arcra szerintem egyáltalán nem. Gyakran dicsér, de reálisan látva saját magam nem érzem hogy egy kaliber lennénk. Szörnyen érzem magam néha emiatt, és más emberek is tényleg kb azt hangoztatják hogy ő milyen helyes, ő milyen jó stb.

Attól tartok hogy egyszer rájön arra, hogy valójában sokkal jobbat érdemelne tőlem (külsőleg) és elhagy.

Ti mit tennétek a helyemben? Tudom, ezt vmilyen szinten magamban kell helyrerázni de egyszerűen nem megy :(



2023. máj. 30. 13:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Menj el pszichológushoz.

AMúgy... elvett feleségül, azt vágod, ugye?:D

2023. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Téged vett feleségül, téged akar, nem mást. Saját magadat mérgezed ezzel.
2023. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért vett el, mert külsőre és belsőre is az álomnője vagy neki. Ajánlatos pszichológiai tanácsadás, önfejlesztő könyvek, csoportok, sport, olyan hobbi ami önbizalmat ad, jóga, meditáció, és persze smink, frizura, öltözék. Kívül-belül változtatni kéne, ha úgy érzed kevésbé vagy szép.
2023. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
4%

"Azért vett el, mert külsőre és belsőre is az álomnője vagy neki."

Jó, ezen most azért felnyerítettem. Nem azért házasodnak emberek, mert álompartner, hanem mert az jut nekik aki éppen van.

2023. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjed dícsér, ha megkapod tőle a visszajelzéseket, hogy neki tetszel, akkor nincs miért aggódni. A saját önértékelési problémáidat kellene helyretenni.
2023. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
30%

Én elválnék tőled. Buta is vagy, nem csak csúnya.


F, 39

2023. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

#4: Én meg más kérdés alatt ezen:

"Amikor sétálunk,nem bírom az ő lajhár tempóját,mert olyan mintha visszafele mennénk."


Örülök, hogy jót szórakoztál. :)))

2023. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
57%
Ha fr8ss házasság akkor agodhatsz, ha 7-10 éve egyutt vagytok akkor nem kell.
2023. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%

A párom nekem naponta elmondja hogy az se érdekli ha kócos vagyok vagy másnapos. Semmi. Akkor is elhajtja az összes macát. A sminkelt kifenemifene r.bancokat is. Néha szinte röhögök is mikor őt lesik ahogy elfordul es szívatja őket és azok a szájhúzások a csajoktól:D

Fura hogy neked olyan párod van aki mellett mégcsak önmagad se lehetsz.

2023. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
18%

Mutass már róla egy képet, hagy röhögjem már szét magam azon a brutálisan jóképű férjeden! :D


Mondjuk azt már régen tudom, hogy a gyk-s nők férjei, pasijai minimum fitness modellek, fotó modellek, Mens' Healths címlap fiúk. Emellett mindegyik szuper az ágyban, 5 diploma, 3 vállalkozás, évente 10 üdülés külföldön, 5 autó, hétvégente wellness, színház stb.

2023. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!