Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élők ? Fordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők ? Fordult már elő veled hogy nem párodról fantáziáltál? Más hozott lázba? Ha igen hogy történt az esett ? (Igaz történet alapján,saját tapasztalat)

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A legritkább esetben fantáziálok róla.


42/N

2023. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Őszintén nem emlékszem rá. Néha elképzelem, milyen lenne mással vagy hogy xy milyen lehet az ágyban. De ez nem fut ki odáig, hogy rá maszturbáljak vagy ha a párommal szexelek, őt képzeljem oda. Az már szerintem egy intő jele annak, hogy valami nincs rendben köztünk és komolyan kell venni, nem teret engedni neki.
2023. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerencsére nincsen gondolatrendőrség.


N

2023. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

"Házasságban élők ? Fordult már elő veled hogy nem párodról fantáziáltál? Más hozott lázba? Ha igen hogy történt az esett ?"

persze, rendszeresen.

házasságkötés előtt is így volt, nálam ez a normál működés, amíg nem leszek totál impotens roggyant bácsika, addig időnként meg fogok kívánni más nőket is

ettől még nagyon szeretem a feleségem és nagyon jókat szexelek vele, és semmiféle megcsalást nem tartok elfogadhatónak. épp erre valók a fantáziák, hogy fejben kiéld azokat a késztetéseidet, amit a valóságban nem akarsz.

2023. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
ja, még valami (4-es vagyok): szóval erre valók a fantáziák, viszont ha szexelünk, sohasem fantáziálok másról, szerintem az marhára méltatlan a másikra nézve, kvázi csak maszti segédeszköz
2023. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem még soha nem fantáziáltam a férjemről. Hiszen vele megélem a szexualitást. Olyanokról szoktam, akikkel nem tudom.
2023. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Így van.. ezért is a neve fantázia! Csak gondolati szinten létező jelenség aminek nincs igazságtartama.
2023. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. 26 éve vagyunk együtt. Észre szoktam venni a jó pasikat magam körül. Sőt még olyan is volt hogy belezúgtam másba. De a dolgok ennyiben is maradtak. Sosem csaltam meg. Szerencsére nincs gondolat rendőrség. Egyébként nem tartom realisnak hogyha valakinek párja van akkor szünjön meg a külvilág. Az illető ne lásson, ne halljon, ne beszéljen ellenkező nemüvel mert hát párja van.
2023. jún. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!