Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire elvárható ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárható ez egy férfitől? Másoknál hogy van ez?

Figyelt kérdés

Szóval adott a szituáció, hogy tegnap irtó szarul voltam, először is éjjel ültem fél órát a wcn mert a gyerektől elkaptam a vírust, baromira fájt a hasam, hasmenés.

Reggel szintén erre keltem, nagyon gyenge voltam. A nagylányt el sem tudtam vinni oviba.

Egész nap itt szenvedtem a két gyerekkel, akiknek persze semmi bajuk nem volt.

De csináltam nekik ebédet, ellattam őket, persze 5 perc pihi nem volt kb. Közben wcre szaladgáltam.

Férjem hazajön, kicsit bogaraszik, utana lepihent az agyba, telefonozott, aztán bealudt... A gyerekek Őrjöngtek, na mondom muszáj velük menni valahova. Tök szarul voltam még mindig.

Nem az lenne a normális hogy férj hazajon, látja hogy szarul vagyok, egész nap fent vagyok, azt mondja, asszony, pihenj egy fél órát, addig elmegyek velük setalni.

De nem.

Megkerdeztem tőle, hogy ez nem jutott eszébe?

Válasz: de igen (szerintem tuti nem), csak hirtelen olyan álmos lett...

Komolyan mit csináljak?

Egy férfitől nem elvárható ez, hogy kedves legyen ha látja hogy beteg vagyok legalább akkor lefoglalja a gyerekeket magától?


2023. jún. 1. 06:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Elvárható, de úgy látszik, a te férjedtől nem.
2023. jún. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Ilyenkor egész egyszerűen meg kell kérni, hogy szívem, rosszul vagyok, nem bírok létezni, kérlek vidd el a gyerekeket valahova. Teljesen felesleges arra várni, hogy majd észreveszi meg mártírt játszani. Kérd meg legközelebb egyenesen.
2023. jún. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%

1 eset volt, előfordulhat, hogy valóban nem tyludta nyitvatartanina szemét. Nem tudom hogy kérdezted, de ha úgy mint itt, támadásként is fel lehet fogni.


Oké, rosszul esett. Oké, foglalkozhatort volna a gyerekekkel, de egy esetből nem kell ügyet csinálni. Ha meg szarul vagy, megkérheted, hogy foglalkozzon velük, mert nem érzed jól magad.


Abban az esetben ha ez nem egyedi eset, akkor ideje leülnötök mélyebben beszélni.

2023. jún. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%

Elvárható. Viszont az is, hogy tiszteletben tartjuk a másikat: szerinted neki lett volna velük dolga, "lefoglalni őket", szerinte meg az ő pihenése is fontos, akkor a számára fontosabbat művelte.

Mit csináljál? Vedd figyelembe, hogy nem te dirigálsz. A kölykeiteket meg neveljétek meg: nem cirkuszi menazséria az otthonotok, ha beteg vagy, ha apu fáradt, akkor húzzanak a szobájukba és foglalják le magukat! Az a dolgod, hogy neveld őket, nem az, hogy 0/24-ben szórakoztas és lefoglald őket valamivel; tanulják meg ők maguk lefoglalni saját magukat, ha kell a 4 fal között. Te is fáradt vagy estére, még egészségesen is, az apjuk is. Ne egymást marjátok emiatt, hanem a gyerekeket ne hagyjátok a fejetekre nőni.

2023. jún. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 NTBS ***** válasza:
0%
Teljesen elvárható. Csak az ilyen férfiak nem kellenek sajnos.
2023. jún. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

De mondtad neki, hogy rosszul voltál egész nap és szeretnél pihenni? Vagy csak azt vártad, észrevegye magától, hogy az orrod alatt morogsz? Ha utóbbi, akkor máskor legyél egyenes és ne gondolatolvasást várj el.

Ha már nem ön- és közveszélyesek a gyerekek, szerintem el tudják foglalni magukat amíg akár mind a ketten pihentek.

2023. jún. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Persze hogy mondtam... Látta is rajtam
2023. jún. 1. 07:13
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen elvárható. Az azért nem mindegy, hogy hánykor kel, mit s mennyit dolgozik. Viszont olyan nincs, hogy muszáj velük elmenni .
2023. jún. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Normális kapcsolatban ez elvárható! Sőt normális párok észre veszik és mondják pihenj le.
2023. jún. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

Az én párom ha látja, hogy csak fáj a fejem, mondanom se kell már azt mondja, hogy pihenj le, mert ha fáj, akkor tényleg fáj, már ismer.

Abban igaza van a 4-esnek, hogy nem kell neked/nektek a gyerekek kívánságait mindig teljesíteni főleg ha beteg valamelyikőtök. A férjed valószínűleg nagyon fáradt volt, ha nem bírja nyitva tartani a szemeit. Persze ha ez nem az első eset, hogy nem megy velük míg neked dolgod van, akkor beszélni nem ártana, hogy nem vagy te robot, ő is a gyerekek szülője és neki is foglalkozni kell velük.

Elvárható, hogy ő is vegye ki a részét, de az is, hogy nincsenek felcserélve a szerepek gyerek vs szülő, ne ők parancsolgassanak, hanem fordítva.

2023. jún. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!