Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki férfiként gyereket vállal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki férfiként gyereket vállal, az hogy tudja elfogadni, hogy potenciálisan nulla lessz a szexuális élte?

Figyelt kérdés

Persze van sok ellenpélda is, de azért elég gyakori, még akkor is ha amúgy a párod szeret, hogy nem lessz se ideje, se kedve a szexhez.

Persze pár hónapra félre kell tenni, azt el is fogadnám. Meg nem is arról van szó hogy, mittomén 3 alkalommal szeretnék egy héten, de csak egy jön össze. Ezt teljesen megértem, és elfogadom, ha így lenne. De az számomra horrorisztikus, mikor egy feleség bejelenti hogy őt többet semennyire nem érdekli a szex. És akkor a hátralévő életemet, élhetem szex nélkül, vagy lehet én a szemétláda, amiért a szex miatt válok el. A gyerekkel szemben persze az is, azt megértem, nem kell mondani.



#Gyerek utáni szex #Feleség nem akar szexelni #Gyerekvállalás utáni szex
2023. jún. 1. 16:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
87%

Ez azért elég extrém példa. Jó, persze, az első 3-5 hónap húzós de utána bármikor tudod úgy alakítani az életedet, hogy jó legyen az időzítés a szexhez. Az ilyen nő mint a Te példádban, előtte se szerette a szexet csak jól leplezte, gyerek után meg van neki mire fogni.

29 N

2023. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
64%
Lehet nekem szerencsém volt a párommal. A szülés utáni "türelmi" időben is leszopott nem egyszer. Utána pedig kicsit ritkábban, de nem volt hiányom szexben.
2023. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
91%

Őőőőőőő, ha a szülés utáni 40 évben nincs szex, az baromira nem egészséges:D Ott a párkapcsolatban keresd a problémát, ne a gyerekben.

A szülés idején igen, ott kimarad pár hónap. De kb ennyi, utána visszatér a szexuális élet, még ha néha kicsit cselezni is kell az időzítéssel vagy a helyszínnel.


Amit leírtál, annak semmi köze a gyerekhez. Ez egy megromlott kapcsolat.

2023. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
77%
Na vajon? Beáldozza a szexet. Mert fontosabb hogy legyen aki takarítson, főzzön, mosson. Ha kanos kiveri magának, úgyis könnyebb mint 2 percnél tovább teljesíteni az ágyban.
2023. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
88%
a kistesót meg a gólya hozza, hát persze
2023. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a nők 30-40%-a él-hal a szexért (szerelmi kapcsolatban), 30-40%-át valójában semennyire nem érdekli, csak a gyerekvállalás, családalapítás mozgatja.

A maradék az az összes többi eset.

N

2023. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
0%

A szerelem a lényeg.

Aki a gyermekét elhagyja, kukac.

Én zsarolás miatt voltam kizárólag 4 évig valaki lakásán, csak hogy a gyermekemet ne hagyjam magára, más meg csak nem szexxel.

2023. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez konkrét példa, vagy már előre parázol ezen? Azért nem minden házasság működik így, nem mindenhol szűnik meg a szex.
2023. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
81%

Amit irtál az elég extrém, egészseges nőnél ilyen nincs! Kivéve ha egyébként utál, csak te voltal az egyetlen aki hajlandó volt neki gyereket csinálni...

Pár hónapig tényleg lehet, de aztán a szervezet valamennyire visszaáll. Nem véletlen hogy sok nő mar 2-3 hónap után ujra mentsruál, akkor is ha szoptat. Ez azt jekenti hogy ujra van peteéres, ujra van nemi vágy. Mas kérdes az a borzalmas kimerültség amit az alváshiány okoz, de néhany hónap alatt az is javul, es egyre jobb lesz.

Nálatok hidd el nem a gyerekkel van a baj, hanem vagy a nővel, vagy a kapcsolattal.


Mondom mindezt anyaként

2023. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem így van. Mi nem is egy fiatalkori lángolo szerelemből házasodtunk, inkább volt tisztelet, szeretet, barátság, s férfiúi vonzalom, mégis heti 1-2 szex mindig van, volt 16 év után is. Ne gondold, hogy ez mindenhol így volna.
2023. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!