Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti miként oldjátok meg intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miként oldjátok meg intim életeteket párotokkal, ha együtt laktok pl. szülőkkel, testvérrel, stb? Eljártok valahová, vagy totál visszafogjátok magatokat, elhanyagoljátok?

Figyelt kérdés

Nálunk pl. szobánk egyben a nappalink, melyen keresztül járkálnak gyermekeink szobájukba, de együtt lakunk szülőkkel, akiknek szerencsére van külön szobájuk.

Egyszerű laza szex még megoldható éjjel, de csak halkan és sajnos feszültek vagyunk, mert figyelünk mikor ki nyit ránk. :-( Sajnos az öregek, szinte egésznap otthon vannak. :-( Cikinek tartjuk, és költségesnek, hogy hotelbe menjünk. De lassan rámegy a házasságunk. Egyre nagyobb a kísértés, hogy félrelép valamelyikünk. :-(



2012. máj. 29. 22:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Hihetetlen,mennyire nem tudjátok feltalálni magatokat.Menjetek ki a bokorba valahová a természetbe.
2012. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak tippet adok, a hotelnél talán olcsóbb. Google-be írd be, hogy "búvóhely".
2012. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt lakunk egy baráttal jelenleg, de ő szerencsére sokat dolgozik és nagyon rendes, mert sose nyitna ránk, mindig kopog, stb. Viszont, ha úgy van és elkap a hév, akkor beülünk a kocsiba és autókázunk egyet. Ha kérdezi, hová megyünk, akkor általában megkívántam egy fagyit, vagy elfogyott a tej, vagy romantikus sétálunk. Kicsit még élvezem is ezeket, mert olyan tinédzserkori feeling :)
2012. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Gyerek elalszik, kulcs, ajtó bezár. Halkan is lehet nagyot élvezni, sokáig így volt.
2012. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Házasok vagytok, nappaliban éltek a szülőknél és még a gyerekek is vannak annyira nagyok, h már bejárhatnak? Nekem nem azon járna így az agyam, h hogy szexeljek, hanem azon, h hogy kerüljek ki ebből a skatulyából. Őszintén szólva nekem akkor már a szexhez sem lenne kedvem, ha ilyen siralmasan összezárva élnék mindenkivel.

Egyáltalán nem vagyunk gazdagok a párommal, de mégis külön élünk és így nem kell elfojtva szexelni.

2012. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek a 22:20 as válaszolóval. Mikor elolvastam a kérdést azt hittem tinikről van szó!
2012. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

20:20 és 20:25

Már bocsánat, de milyen alapon törtök felettünk pálcát? Nem áll szándékomban részletezni, mivel vert minket az élet eddig, de gondolhatjátok, hogy nem jókedvünkből lakunk így! (Viszont nekünk nincs egy fillér hitelünk sem! Igaz pénzünk sincs sok, de azt ami van, beosszuk. A lakásunk pedig saját nem a banké.)

Sokan élnek hasonló helyzetben. Ráadásul, régen nem volt ciki sem, mint manapság. Van sok előnye is ennek a helyzetnek. Többek közt nem kell bébiszitter :-) A családi összetartásról nem is szólva.


A többieknek köszönöm az eddigi hozzászólást!

2012. máj. 29. 22:42
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
De ha ennyi előnye van és kényszerből vagytok együtt, akkor miért sírsz emiatt? Örülj akkor, h tető van a fejed felett. Mikor gyerek voltam mi is laktunk nagymamám szobakonyhájában az anyukámmal meg tesómmal. Anyám soha sem panaszkodott, h nem hozhat fel pasit v nem tudja magát kényeztetni. Pedig az is hasonló szükséglet, mint a tiétek.
2012. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

22:14-esnek

A "búvóhely" ötlet klassz, köszi!

2012. máj. 29. 22:50
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem sírok, hanem érdekelt, ki hogy éli meg ezt a helyzetet. 8 éve vagyunk együtt, laktuk külön is sokáig, de így alakult életünk. Nem vagyunk kétségbeesve, megoldjuk, ahogy mindig is. Ettől függetlenül érdekelhet más hasonló cipőben járók hozzászólása.

Anyukád, pedig nem hinném, hogy neked panaszkodna arról, neki mi esett volna jól akkoriban szexuálisan :-)

2012. máj. 29. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!