Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csalódott vagyok, úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódott vagyok, úgy érzem tartunk sehová a kapcsolatunkban. Mintha más embert ismertem volna meg. Mit várhatok ettől?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok a párommal, nagyon rendes, szorgalmas, dolgos, kitartó embernek ismertem meg. Sokat dolgozott, mellette gyakorolt (egy másik szakmában, hogy azzal foglalkozhasson később), teljesen életrevaló volt.

Volt egy rosszul sikerült kapcsolata előttem, ahonnan "megörökölt" egy többmilliós kölcsönt, az utóbbi időben pedig kiderült még kettő, együtt 2 milliós összeg.

Az elmúlt másfél év alatt a jobb lehetőség reményében kétszer váltott munkahelyet. Most ott tart, hogy a havonta kifizetendő részlet másfélszer annyi, mint amennyit keres, a többit maszek melóból állja, vagy a szülei segítik.

Mindketten otthon lakunk.

Fél éve kerültem új munkahelyre, mostanra eljutottam odáig, hogy elkezdhessek félretenni.

Lassan betöltöm a 25-öt, és vágyom olyan dolgokra, amelyekhez egyedül kevés vagyok. Szeretném, ha közösen jövőt alapozhatnánk, ahogyan ez normális lenne, állítása szerint ő is ezt szeretné,de valljuk be, így elég nehéz lesz. Őt is eltartani nem tudom, ő pedig anyagilag nem tud részt venni a közös élet kezdésében. Fel tudnék robbanni, ha arra gondolok, hogy az előző barátnő miatt vagyok most ilyen helyzetben.

Ahogy telik az idő, a szüleimnek is feltűnt, hogy mintha az állóvízben állna, tulajdonképpen nem mozdul semerre, hogy jobb lehessen a helyzet, pedig tehetné, aminek hangot is adnak többször (természetesen az ő jelenléte nélkül).

Azt mondják szeretik, csak engem néznek, hogy nem tudok rá érdemben alapozni, és tulajdonképpen igazuk van.

Szeretem, tényleg nagyon jó ember, de egyre inkább elkeserít a tehetetlensége, hogy mintha teljesen elégedett lenne az életével így, beletörődött volna, és hogy én sem tudom, hogyan segíthetnék.

Időnként megfordul a fejemben, hogy van-e értelme várni... Ettől meg rossz embernek érzem magam. Én nem akarom, hogy az élet a pénz körül forogjon, nem akarok milliókat, csak esélyt egy csendes zugra, és egy nyugodt életre, társasan.

Őszintén, mit gondoltok egy ilyen helyzetről? Ti mit tennétek ilyenkor?



2012. nov. 20. 18:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Jogsija van. Szépen szerez kamionra is egyet, és mehet kamionozni. Gartner nevezetű cégnél azt hiszem 400 körüli a fizu. Reining-nél 470 körül lehet keresni, oda tudtommal nehéz bekerülni, de ott is lehet próbálkozni ha tud angolul. 250-et simán félretesz egy hónapban. Négy hetente jár majd haza egy hétre, de ha erős a kapcsolat kibírjátok. Persze a kamionos jogsihoz is kell vagy fél millió... de két hónap munkával visszajön az ára. Ha a helyedben lennék rábeszélném erre. Jót is tenne neki,önállósodna. A párom így nőtt fel, ennek a munkának köszönhetően. És így lett minimálbéresből milliomos. Ha csinálja 1-2 évig kiköltözhettek külföldre. Ott 2500-3000 euro-t is kapni fog rövidtávú fuvarokért, minden nap otthon lesz, hétvégéi szabadok.

De persze van egy olyan érzésem, hogy nehéz lesz 500 000 Ft-ot összeszednie jogsira, mikor a hiteleket se tudja fizetni. :( Valahonnan próbáljatok meg szerezni. Sajnálom ezen kívül más ötletem nincs.

2012. dec. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!