Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nálatok hogy telik egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy telik egy átlagos szombati nap a családban?

Figyelt kérdés

írjátok le ki mit csinált, akár a mai nap.

olyanok írjanak, akiknek a családjában van felnőtt pár (férfi-nő, apa-anya, nagypapa-nagymama)


kort és nemet is írjatok



2013. febr. 2. 19:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
az érdekelne ki mivel tölti el a szabadidejét, esetleg hogyan oszlanak el a feladatok, mennyire szabad a másik fél a szabadidejének a beosztásában, mennyire tudják az emberek kihasználni hasznosan a hétvégéjüket, vagy ilyenkor inkább pihennek, lazítanak stb.
2013. febr. 2. 20:00
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

10-ig alszunk, aztán amig én csinálom a reggelit, addig a férjem összepakolja a szobát, és beágyaz. Reggeli után sétáltunk. Hazajöttünk, és .... örültünk egymásnak. :)

Aztán rendeltünk grillcsirkét, megkajáltunk, most én tanulok (tanulnék), ő meg meccset néz.

2013. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Leírom akkor a mai napunkat.

Öten vagyunk, apa, anya, és mi hárman lányok, de a nővérem nincs itthon a hétvégén, tanul.

17 vagyok én, húgom pedig 12.

Fél9kor keltem, lementem, beszélgettünk anyával és húgommal. Anya kb 5kor kelt, apa úgy szintén. Húgom olyan 7 körül, de reggelente nézi a mesét. Szóval beszélgettünk, reggeliztünk. Én elkezdtem tepertőkrémet csinálni. Apa eközben kint körfűrészelt. Olyan 10 körül megjöttek keresztanyámék (váratlan betoppanó vendégek). Beszélgettünk nálunk olyan 1,5 órát, aztán átmentünk nagyihoz, ott is szintén ennyit. Apa eközben még mindig otthon volt és kint tevékenykedett, illetve megfőzte a rizset, tésztát. Amikor hazamentünk és megfőztem a húst, anya elment aludni. Apa pedig még mindig kint volt, illetve időközben fuvarozott is egyet. Kb 2-3 óra óta én fent vagyok a szobában, beszélgetek, zenét hallgatok, tanulok. Húgom szintén gépezik, beszélget, TV-znek. Apa Tv-zik, anya szintén. Külön-külön. Enni amikor éppen éhes az ember. Apa 8 körül elmegy a saját szobájába, TV-zik, alszik hamar. Anya húgom szintén, 10 körül fekszenek. Én meg amikor kedvem tartja, olyan éjfél után. :D

2013. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Szombat kora.reggel.vasalok,ilyenkor parom,gyerekek alszanak.Ha felkeltek ,kifözok,ebédelünk.Elkezdek takaritani alaposan(addig a többiek tv,vagy jatszanak.a szobaban.Kb 3-kor elmegyünk vásárolni,hazajövünk es tv este van.Vagy Delelött vasarlunk,aztan csavargunk(eszünk mekibe vagy pizzeria)es kesö délutanra marad a vasalás,hazi munka.Ket kicsi gyerek van(3-4 evesek)paromtol nem kerek.a hazimunkaban segitseget(sokat dolgozik)igy oö csak a gyerekekkel jatszik.
2013. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Én egy két generációs családi házban élek, anyukámékkal, de külön lakrészben a fiammal (ő négy éves) kettesben. Reggel 8-kor keltünk ma, megcsináltam a fiamnak a kakaót, magamnak a kávét. Megittuk, addig ő mesét nézett, én bekapcsoltam a laptopomat. Felöltöztünk és elsétáltunk a boltba, ez kb fél-háromnegyed óra. Hazajöttünk, ő játszott, én sütit sütöttem és porszívóztam, anyukám főzte ma az ebédet, erre nem volt gondom. Ebéd után lefeküdtünk, a pici aludt két órát, én is pihentem, neteztem közben. Utána uzsonna, majd játék, mese olvasás, fürdés és most még megnéz egy részt a kedvenc meséjéből, majd alvás. Máskor is hasonlóan telik a szombat, de ha jó idő van, akkor többet vagyunk kint a levegőn.
2013. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk a szombat a pihi-nap, ritka az, hogy programunk lenne (legalábbis napközben). Ilyenkor általában 10 körül kelünk, de még egy órát beszélgetünk az ágyban, aztán reggeli és kávé, ha úgy van, beteszek egy mosást, aztán visszamászunk az ágyba. Az egyik válaszoló szavaival élve "örülünk egymásnak", beszélgetünk, játszunk, meg kitaláljuk, hol akarunk enni. Kb. 4 körül mászunk ki az ágyból végleg. Akkor elmegyünk enni, sétálunk, vásárolunk, ha kell, ez eltart kb este 7-8-ig. Utána vagy van programunk (barátokkal, családtagokkal találkozás), vagy hazamegyünk és kettesben csinálunk valamit (filmet nézünk, megiszunk valamit, játszunk, beszélgetünk, stb.).

Ma ez másképp volt, párom épp úton van síelni, én családoztam, elintéztem a nagybevásárlást, filmet néztem, és várom, hogy hívjon, ha odaértek.

25N

2013. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Beosztásomtól függően kétféleképpen telhet.

Ha dolgoznom kell, akkor ugyanúgy telik, mint bármelyik hétköznap, reggel felkelek, elmegyek dolgozni, este hazajövök, vacsi, filmnézés, beszélgetés, alvás.

Ha szabadnapos vagyok, akkor reggel sokáig lustálkodunk (ez annyit jelent, hogy max 9-ig, mert én alapból nem tudok 8-nál tovább aludni). Kicsit elvagyunk, én netezek, e-mailekre válaszolok, megnézek ezt-azt, ő játszik az x-boxon. Vagy ha kell vásárolni, még azt elintézzük délelőtt. 1-kor elindulunk zeneórára, hazaérünk kb 5-re. Ha szükséges, akkor még ilyenkor állunk neki takarítani, főzni, mosni közösen.

Este filmet nézünk, beszélgetünk, zenélgetünk stb.


A mai nap épp nem az átlagos napok közé tartozott, mert ő most elutazott 5 napra külföldre, úgyhogy egyedül mentem el zeneórára, utána nagymamámat meglátogattam, hazajöttem, és egyedül takarítottam, mostam (főzés kimaradt, mert egymagamra nem főzök).

Én 24L, ő 22F. 2 éve élünk együtt.

2013. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Èn külföldön élek itt, vasárnap munkaszüneti nap, minden bolt zárva van.


Nincsenek nagyszülök a közelben, közeli barátaink sincenek, csak anyukás ismerösök inkább, de velük hétköznap találkozom.

2 lányunk van 2,5 éves és 7 hós.

Mi vagy pénteken (akkor a férjem itthonról dolgozik)vagy szombat délelött megyünk vásárolni minden héten. kb 7-8 körül kelünk és reggelizünk meg majd bevásárlunk. Ha pl bútort kell venni, vagy ruhanemüt, ajándékot, vagy bármi mást akkor is szombaton megyünk, mert hétköznap férjem dolgozik, vasárnap meg minden zárva. Vagy délután megyünk shoppingolni. Sokszor egésznap útrakelünk és elmegyünk butikokat járni+ ennivalót venni. ilyenkor beugrunk delikátesz üzletekbe és veszünk különleges felvágottakat.


Nálunk a vasárnap az igazi pihenö nap. vagy kirándulunk, vagy ha rossz idö akkor tv-ünk a nagylányommal közösen. tavasztól öszig rengeteget kirándulunk, sokszor egésznaposra megyünk, de van hogy délután. sokszor csak fagyizni megyünk el, vagy a helyi játszótérre.

2013. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

jó volt olvasni mivel telt a napotok! én is leírom, hogy ez se maradjon ki.


10 körül keltünk, kv, kutyákkal lementünk, netezés, férjem játszott, ezt hívja "üres doboznak" amire a hétköznapi munkák után szüksége van. aztán lementünk vásárolni, most feltettem egy húslevest, meg sütünk palacsintát. Most itthonról dolgozom hétköznap, úgyhogy ki volt nagyjából takarítva, és mosni sem kellett. de általában mi is itthon vagyunk szombatonként. csak én mindig késztetést érzek, hogy hétvégén is pörögni kell, sok feladatot ellátni, mert nálunk otthon az volt még anyánál (mostunk, főztünk sütöttünk, takarítottunk, sétáltunk, be volt osztva az idő) max vasárnap délután pihentünk.

2013. febr. 2. 20:45
 10/13 anonim ***** válasza:

Reggel 9-kor keltem, gyerekeknek (3 van) megcsináltam a reggelit, ők 10-kor keltek, férjem is, reggeli után felöltöztünk, elmentünk a Camponába a Tropicariumba. Mivel nálunk egész nap zuhogott, hiába enyhe az idő, szabadtéri program esélytelen lett volna. Utána ebédeltünk, aztán hazajöttünk. A gyerekek 3 előtt lefeküdtek aludni, én addig kimostam és teregettem egy adag ruhát. Megnéztem az e-maileket. Férjem evett pár szendvicset. Ekészítettem az uzsonnát (ami ma egyben vacsora is volt a gyerekeknek) 1/4 6-kor keltek a gyerekek, ettek, játszottunk, utána fürdetés, 8 után valamivel feküdtek le aludni. Férjem elmosogatott, én addig elpakoltam a fürdőben a gyerekek után. Most itt tartok, el is ment a nap. Még megnézem a tv-műsort, hátha van valami izgalmas film.

38N

2013. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!