Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Általában férfiak vagy nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában férfiak vagy nők azok a külső személyek, akik házasságtörésre csábítják egy házaspár egyik tagját?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Nincs különbség.
2013. márc. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem inkább a nők. A férfiakat könnyebb elcsábítani, mert elég egy dögös nő, hogy máris a szex jusson eszükbe, míg egy nőnek általában hosszabban kell udvarolni, hogy megkívánja az adott férfit.

Ezek után persze már egyformán működik a dolog, ha az illető kívánja a csábítót, akkor már csak az a kérdés, mennyire erős jellem, hogy nemet tudjon mondani, illetve mennyi idő alatt lehet meggyőzni, hogy mondjon inkább igent.

2013. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nők, sajnos több a ribanc csaj, mint a pasi.
2013. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincsen különbség.
2013. márc. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ifjú lánykoromban nem csábítgattam senkit mert volt barátom, mégis sok nős pasi próbált rámrepülni. Kollégák, ügyfelek. Amikor meg kérdeztem, hogy de hát felesége (meg gyereke) van, akkor meg jött a szokásos duma, hogy mi már nem vagyunk úgy együtt, válni fogunk de most nem, blabla.


Most visszagondoltam, minimum 8 nős pasi ágyába tudtam volna bemászni (ha akartam volna) úgy, hogy eggyel sem én kezdtem ki és nem küldtem semmi jelet felé!!! Úgyhogy én nem hiszek ebben a házasságtörésre csábító dologban.

2013. márc. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem kell hozza senkinek senkit csabitgatni, vagy pedig hiaba csabitgat akarki akarkit.


Van a mondas "konnyu Katit tancba vinni"



Ha egy kapcsolatban minden oke, annak a feleit az csabitgatja aki akarja, ha nincsen rendben, akkor csabitani sem kell.

2013. márc. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen nincs különbség, de azért mégis a férfiak.... (lásd 5-ös válaszát). Ennél nyiltabban nem is lehetne.
2013. márc. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Mindig is úgy utáltam az ilyen embereket, akik azzal jöttek/jönnek, hogy "elvetted tőlem, elszeretted, szétszedtél egy családot", stb. Én úgy vagyok ezzel, hogy mindenki a saját párjára legyen tekintettel. Ha én nem akarom megcsalni a páromat, akkor csábítgathat akárki, lesz*rom! Az éremnek két oldala van, de a feleséged valahogy mindig csak a "rinbacot" veszik észre, hibáztatják, a férjüket meg védik agyba-főbe...
2013. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*feleségek
2013. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

sztem kb egyenlő az arány.

a férfiak rámenősek, a nők közt meg sajnos sok a könnyűvérű, akiknek nem számít, szingli-e a kiszemelt vagy sem, nyomulnak.


de egy kapcsolathoz 2 ember kell. a megcsaláshoz is.


ha az egyik nem vevő a csábításra, akkor a másik fejre is állhat, nem ér el semmit.

a félrekuki már csak okozat, de nem ok.

2013. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!