Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit adnátok egy külföldön élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adnátok egy külföldön élő párnak esküvőre, ahol csak az egyik fél magyar és itthon fognak megházasodni? Ötlet pl olyan üzletre Budapesten, ahol szép lakáskiegészítőket lehet venni, vagy vmi más?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 05:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lakáskiegészítőt nem javaslom... nem tudod milyen izlésük van, hogy akarják berendezni a lakásukat stb. Nagyot lehet vele bukni.
2013. máj. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lakáskiegészítőt én sem javaslom, hisz az ízlésüket sem tudod, és lehet hogy repülőn kivinni sem könnyű az ajándékot.

Pénz, lottószelvény.

Ajándék üdülés.

2013. máj. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kései Sirató ***** válasza:

Tipikus magyar ajándékot adnék. Pl. 2 törölközőt, vagy fürdőlepedőt, amire rá van hímezve Magyarország címere, vagy pedig láttam olyan sörös korsót is, amire rá van festve a címer.

Adhatsz pl. hollóházi porcelánt is, vagy egy olyan könyvet , ami Magyarországról szól és 2 nyelvű, láttam már ilyen albumot, hogy magyarul is én angolul is benne van minden. Sok sikert!

2013. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Ha már mindenképp lakáskiegészítőkben gondolkodsz akkor inkább valami kikás utalványt, mégiscsak nekik kell kiválasztani mit akarnak a lakásukba.

De szerintem a pénznél nincs jobb ajándék, azt arra költik amire akarják.

2013. máj. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lakaskiegeszitot inkabb ne!

Nem irtad, hogy hol elnek, de ha nem autoval jarnak, akkor kb el sem fogjak vinni a nagyobb dolgokat, vagy annyiba fog kerulni nekik a szallitas, amennyiert megvennek ott.

2013. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!! :)
2013. máj. 17. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!