Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemmel tíz éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel tíz éve vagyunk házasok. Nem vagyok rá büszke de nemrég megcsaltam. Most úgy néz ki, hogy terhes vagyok. Mit tegyek? A sértő megjegyzésekből nem kérek!

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem tudnam ki az apa elvetetnem a tudta nelkul
2013. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
65%

A férjeddel is voltál együtt?

Igazából mindegy, ha nem tudod, kitől van, legjobb lenne elvetetni. Vagy elhagyod a férjed, és szülsz a szeretődnek.

Minden attól függ, kivel szeretnél maradni, és a felek mit szólnak ehhez.

2013. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén ezt elmondani a férjnek és vállalni a tetem következményét.
2013. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
89%

Először is mond el a férjednek. Joga van megtudni az igazságot. Valószínűsíthetően el fog hagyni és jól is teszi.

Ha megtartod a gyereket, akkor joga van tudni a másik illetőnek is, hogy lehet, hogy ő az apa.

Szóval légy őszinte és viseld a tetteidért a következményeket! Értelme nincs titkolózni, mert egyszer úgyis minden kiderül.

2013. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
89%
Hát bennem lenne annyi gerinc hogy elmondom neki és eltakarodok az életéből.
2013. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
89%

A verzió, megmondod a férjednek, és valószínűleg válás.

B verzió, elveteted, a férjednek mondhatod, hogy egészségügyi küreted volt mert találtak valamit nálad bla-bla-bla. A lehetséges apának pedig ne szólj erről és szakítsd meg vele a kapcsolatot.

c verzió megszülöd a gyereket ha nem védekeztetek a férjeddel akkor mondhatod, hogy az övé és sunnyogsz egész életedben.

Én megtartanám a gyereket, megmondanám a férjemnek és elválnék. De ez én vagyok, te azt a döntést hozd meg ami a legjobb neked. Sok szerencsét és remélem jól fog alakulni minden.

2013. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
80%

Hú baz.meg!! És ezt nem sértésnek írtam.

Először is biztosnak kell lenned abban, hogy terhes vagy e.

Másodsorban tudni kéne, miért csaltad meg?! Annyira rossz a házasságod, vagy egy "véletlen" alkalom volt?

Van gyereketek?

Nagyon nehéz okosnak lenni. Te mit szeretnél? Én nem vagyok híve az abortusznak.Ilyen esetben mindent mérlegre kell tenni. Új élet vagy marad a régi? Milyen áron?

2013. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
25%

Könnyen ítélkeztek!

Vetesd el a gyereket a tudta nélkül, soha nem kell megtudja. Aztán szállj magadba, és soha többet ne tegyél ilyet!

2013. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
32%
és van a házasságban gyereketek?
2013. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer átverted akkor egész hátralévő életedbe ne csináld meg vele. Annyi neki is jár, hogy tudja az igazságot.
2013. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!