Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak miért mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért mondják mindig a barátnőjükre/feleségükre, hogy hisztiznek?

Figyelt kérdés
Sokan csak figyelmet szeretnének a párjuktól, de ezt nem kapják meg és akkor le lesznek szúrva, hogy hisztiznek, a párjuk meg erre fogja azt, ahogy viselkedik velük, hogy pl elhanyagolja őket, vagy csúnyán beszél velük és hasonlók. Szerintetek?

2013. máj. 24. 14:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon sok hisztis nő van, nő létemre mondom. Így lehet igazuk van.
2013. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbb esetben helytálló a megállapítás, max az adott helyzetben a nő nem érzi jogosnak.

Én nem vagyok hisztis típus, mégis megesik, hogy hisztizem, amit utólag be is látok.

2013. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%

Egy barátnő meg feleség nem említhető egy lapon, a barátnőt illik kivágni az erkélyre ilyenkor, a feleségnek meg biztos nyomós oka van rá.

Anyámból kiindulva Apámat meg fenyegette ha megveri venni a nagymotort beadja a válópert, Apu kirögögte még azon héten visítva jött az utcába és dudált, kinézett az ablakon rendesen falfehér lett így tett: Ez tiszta idióta


Persze nem vált el tőle, de még mai napig nem kap enni :D Ez volt Április elején

23/F

2013. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%

bocsi

meg meri venni*

senkit nem vert meg, csak el írtam :D

2013. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
talán azért mert a nők hisztisek de kérdező te sem lehetsz kivétel ez a kérdésedből kiderül
2013. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Hiába van igazuk, sok nő mindent túldramatizál, és nem képes hideg fejjel megbeszélni valamit, hanem inkább átmegy hisztiző hárpiába.
2013. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg a legtöbb nő hisztis! Néha én is belecsúszom, pedig igyekszem tenni ellene, leküzdeni. Hozzáteszem azért, hogy ismerek jó néhány pasit, akik nagyon hisztisek!
2013. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon sok hisztis nő van, néha fogom is a fejem, hogy ki bírja őket elviselni? Én személy szerint azt utálom, ha valaki lépten-nyomon panaszkodik, kritizál, kesereg, legyen az férfi vagy nő. Az előző barátom nagyon ilyen volt, rossz volt nézni is, ahogy viselkedik.


Amúgy ismer valaki olyan nőt, aki hisztis-típusnak vallja magát?: )


26/n

2013. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg sok nő rettenetesen hisztis tud lenni. Bevallom, néha még rajtam is előjön.


"Sokan csak figyelmet szeretnének a párjuktól, de ezt nem kapják meg" Ha valaki úgy érzi, hogy nem kap elég figyelmet a párjától, akkor inkább le kellene ülni és elmondani a problémánkat, nem hisztizni.

2013. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
"ismerek jó néhány pasit, akik nagyon hisztisek" nem kell ám mindenkit férfinak nevezni lehet hogy van szerszáma de attól még nem biztos hogy férfi
2013. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!