Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti haragudnátok a férjetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnátok a férjetekre ha a kicsi gyereketek beteg lenne és Ő inkább a barátokkal, a bulival (születésnap) lenn elfoglalva tudván, hogy várjátok haza?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a kislányunk 21 hónapos, 4 hete volt benne egy hányós-hasmenéses vírusban, most ismét megy a hasa, elég gyakran, lázas is, nyűgös, a feneke is nagyon csúnya emiatt gyakran sír. A férjem a hétvégére tervezett egy születésnapi ünneplést és bár a kislányunk beteg Ő folyamatosan csak ezzel van elfoglalva, most is munkából nem egyenesen hazajött hanem a legjobb barátjával találkozott, annak ellenére, hogy holnap is egész nap Vele/Velük lesz. Hozzátenném, hogy nem itt él a barátja, messzebb lakik kéthavonta van itthon. Ez mind rendben van, de annyit kértem, hogy ma siethetne egy kicsit haza hozzánk. Tegnap este eléggé ki volt bukva, sőt, hozzám egész héten rideg, stresszes a munkahely miatt, úgy érzi nincsenek barátai, el van keseredve. Én minden nap vígasztaltam, bátorítottam, pedig mostanában én kapom a legkevesebb figyelmet. Azért esett rosszul, hogy ma nem jött haza, mert tegnap még annyira lelki beteg volt, hogy konkrétan fel sem kelt az ágyból, de a barátokhoz mindig van energiája, kedve. Én összevesztem Vele a telefonban, mert való igaz, a barátai szinte t*jnak rá, én tartom benne a lelket mégis velem csak olyankor foglalkozik ha épp olyan a kedve...Többször hívott most délután a barátja telefonjáról mert tudta, hogy ma megyünk dokihoz, de nem vettem fel. Én úgy vélem, ha igazán számítana Neki, hogy mi a helyzet a kicsivel, hazajött volna munka után. Ha nekem beteg a gyerekem nem szórakozok, nem járok el itthonról. Én legalábbis így vagyok vele. Nem tudom Ti hogyan látjátok, kíváncsi lennék mások véleményére is, hogy talán csak én látom rosszul...
2013. máj. 24. 17:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Ebben az esetben igen, hiszen nem is el akartad tiltani, hanem csak egy nap szeretted volna, hogy kicsit hamarabb hazajöjjön. Ha találkoztok, sztem érik egy nagy beszélgetés, hogy miért nem foglalkozik eleget a beteg gyerekével, és miért rád hagy minden munkát.
2013. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%
Biztos hogy nem haragudnék rá! Az én férjem is ilyen problémákkal küzd, messze költöztünk a barátaitól, munkahelyi stressz, stb.. Nagyon örülnék neki ha kimozdulna. Szerintem kifejezetten sértő hogy így összevesztél egy szülinapi buli miatt vele, főleg hogy depis miatta. Mellesleg van nekünk is kicsi gyerekünk de nem várnám el hogy ott üljön és nézze hogy beteg. Segíteni úgysem tudna.
2013. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%

Nem haragudnék rá, mert ha ennyire nincsenek barátai, akkor inkább örülnék neki, hogy most végre foglalkoznak vele is!

Persze nem szép dolog, hogy mindent rá hagy, de azért őt is meg lehet érteni.

Honnan tudod, hogy a barátja telefonjáról a férjed hív?

2013. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%

Attól a gyerek nem fog meggyógyulni, hogy az apja otthon ül.

Nyilvánvalóan jobban esne neked is, meg a kicsinek is, de nem mindenkitől elvárható, hogy ott ücsörögjön.

Valószínűleg túlreagálod, nyaggatod, és a férjed ezért valósággal elmenekül előled.

2013. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

Másrészt, ha hívott, akkor elég nyilvánvaló, hogy ő is aggódik a gyerekért.


Kérdésedre válaszolva, én nem haragudnék, amennyiben ez nem rendszeres. Egyszer-kétszer meg lehet érteni, hogy mások is fontosak neki.

2013. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem az összes barátja él távol, csak az az egy, aki a legjobban számít Neki. Ha itthon is van, általában a gép előtt ül játszik, olvasgat igazából sokszor nem is része a családnak. Én megértem, hogy depressziós, ezért is próbáltam lelket önteni belé az utóbbi időben, de ezidáig munkanélküli volt és ha volt is munkája, mindegyikben megtalálta a hibát. Most egy színvonalas helyre sikerült bejutnia, előképzésen van, sokat kérnek, sok a tananyag. Két hónapja van ott, de folyton panaszkodik, hogy Ő ezt már nem bírja. Én is csinálom mellette a fősulit, dolgozom is, mégsem vagyok mufurc, nekem is sok a gond a vállamon mégsem viselkedem úgy mint akit halálra ítéltek. Nekem csak ezért esik rosszul, ahogy írtam is. Itthon olyan mint aki tényleg totál depressziós, másokhoz meg rögtön jön az életkedv. Nem várom el, hogy naphosszat itt üljön mellettünk, tudtam, hogy a hétvége a születésnapról fog szólni, de ma nem kellett volna "ellógnia", én legalábbis szerettem volna ha siet haza hozzánk.
2013. máj. 24. 17:13
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem szoktam nyaggatni, pont ezért mert nem rendszeres. Az elmúlt időszakban teljesen vitamentes volt a kapcsolatunk, nagyon jól megvoltunk, az utóbbi 1-2 hétben pedig ahogy írtam ha hazajön vagy alszik, vagy bevágódik a gép elé és este amikor kérem, hogy töltsünk egy kis időt kettesben akkor már fáradt és aludni szeretne...Én is vágyom a törődésre, arra, hogy kettesben is legyünk.
2013. máj. 24. 17:15
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem látod rosszul a dolgokat...igazad van!A család legyen a fontos ne a haverok,legfôképpen amikor beteg a gyermeke!Én nem tudom miért ilyen sok ffi....mit gondolnak?....Mert rendben van,dolgozik sokat,kell a lazítás,,szórakozás....de ne akkor mikor a családja számít rá!
2013. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
Hat a gyerek attól nem lesz jobban, hogy ketten ultok felette, ellenben a parod biztosan rosszabbul lesz miatta. Hagy menjen bulizni.
2013. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én is ezt próbálom kihangsúlyozni, hogy nekem nem baj ha megy, menjen, ott van minden más hétvége. Én ma szerettem volna ha számolhatok rá, vagy ha elkísér bennünket a dokihoz. Tudom, hogy attól nem fog meggyógyulni ha itt ül, de én valahogy nem tudnék nevetgélni a barátaimmal ha tudnám, hogy a gyermekem lázas és óránként megy a hasa, fáj is Neki, valahogy folyton ez járna az eszemben és inkább azt mondanám, majd legközelebb elmegyek a barátokkal de most legyen a gyerek az első. Sőt, azt sem várnám el, hogy a férjem üljön Vele itthon, míg én nyugodtan szórakozom valahol.
2013. máj. 24. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!