Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A barátnőm terhes lett és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm terhes lett és úgy érzem, hogy nem kéne megtartani, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ez a fórumon tanácsot kérő típus, de most úgy érzem jól jönne idegenek véleménye, ugyanis teljesen össze vagyok zavarodva. Barátnőmről kiderült, hogy terhes pedig rendszeresen védekeztünk, számomra érthetetlen az egész, de az orvos azt mondta, valami ideiglenes gyógyszer gyengítette a fogamzásgátló hatását. 21 és 23 évesek vagyunk, még főiskolások, 2 éve ismerjük egymást. Szeretjük egymást, de nincs saját lakásunk, én meg nem vagyok egy apatípus vagy fogalmam sincs.. nagyon ideges vagyok már napok óta, fogalmam sincs hogy kezeljem. Aki volt hasonló helyzetben, leírná, hogy ő mit tett?
2013. jún. 5. 15:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
88%
Sokat azért nem tudtok ezen gondolkozni, mert ha jól tudom a 12. hétig lehet elvetetni, ezt tartsd azért szem előtt. Hány hetes terhesség? Üljetek le és alaposan beszéljétek át!!! Ha nem érzitek megfelelőnek a baba érkezéséhez az időpontot még, akkor jobb nem erőltetni, mert később csak nehezebb lesz... Beszéljetek erről!
2013. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
68%
Nincs jövedelmetek, nincs lakásotok.....Miből fogjátok eltartani ?
2013. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
26%
Biztos hogy szedte a gyógyszert? Tényleg gyengítheti, de akkor valami erősebb gyógyszert és tartósan kellett szednie hozzá. Egyikőtök sem akarja a babát? Jövedelem nélkül tényleg nagyon nehéz, mert még a segélyekre is csak a minimumokra lennétek jogosultak, mert gondolom Ő nem dolgozik/dolgozott.
2013. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
78%

Ezt kozosen kell eldontenetek.En is 21 eves voltam, mint a baratnod, amikor teherbe estem, ugyszinten foiskolas.A parom akkor volt 26, o mar dolgozott.Nekunk sem volt hazunk, sot az allando lakohelyunk is 1700 km-re volt egymastol.Mindenki azt mondta, hogy felelotlenseg lenne igy gyereket vallalni.


Ennek ellenere megtartottuk a babat es osszehazasodtunk, mert nagyon szerettuk egymast.Amig a fosulit befejeztem Magyarorszagon laktunk, itt sajnos a ferjem nem kapott munkat, mivel nem beszel magyarul, igy mindkettonk csaladja tamogatott ahogy tudott erre az idore.Amint vegeztem kulfoldre koltoztunk.Azota a kisfiam 7 eves, van sajat lakasunk, 2 autonk, jo munkahelyunk.Boldog hazasagban elunk, lassan a masodik babat tervezzuk.


Ezzel azt akarom mondani, hogy bar ilyesztoek a kezdeti nehezsegek, ha szeretitek egymast barmi lehetseges.Az, hogy bevallaljayok a babat, nem azt jelenti, hogy lehuzzatok magatokat a wc-n.Es igen is lehet biztos benne valaki 21 evesen, hogy megtalalta az igazit.Ha ebben biztosak vagytok, akkor hajra, sok sikert!

2013. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim válasza:
64%
Ha igazán szeretitek egymást és el tudod képzelni az életeteket együtt akkor túljuthattok valahogy az anyagi problémákon és ilyen fiatalon is nagyon jó lehet szülõnek lenni, s lehet évek múlva kialakul az éltetek, állást kaptok, lakást vesztek.... Ami biztos, anyagi szempontból nem könnyû ha most még csak fõiskolások vagytok, de nem számíthattok segítségre a család részérõl???
2013. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
19%
valóban ijesztő a helyesírásod utolsó :D
2013. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
19%
előtti
2013. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
69%
A nagyon okosak megint csak pontozgatni tudnak, ahelyett hogy akkor értelmesen ők is hozzá tudnának szólni bármit is... ez annyira szánalom. Segítsetek akkor neki, ne az én hozzászólásomat pontozzátok le!
2013. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 A kérdező kommentje:

5 hetes, van még időnk gondolkodni, de nem tudom, mi lenne helyes. Dolgozunk mindketten suli mellett, egész jól keresünk, de én még lakótársakkal lakom, ő meg egy garzonban, amit a szülei vettek.

Ő ki van akadva és el van keseredve, én meg még nem tudom mit érzek, igazából csak félek, hogy elrontja a közös életünket vagy nem tudnék helytállni

2013. jún. 5. 15:45
 10/89 anonim ***** válasza:
53%

Ha mindig arra várnának az emberek, hogy ideális időpontban érkezzen a baba, az emberiség kihalt volna.

Mi van akkor, ha nincs saját lakásotok? Az nem garancia a boldogságra vagy a tökéletes gyermeknevelésre, ha saját ingatlan van a neveden.

Egyébként a szexuális élet bizony azt is eredményezi, hogy egy új élet jön létre belőle, ezért is felelősséggel szabad csak nemi életet élni.

Én a helyedben megtartanám, de kíváncsi vagyok, hogy a barátnőd mit gondol? Ő mit szeretne?

2013. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!