Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Éltetek ma házaséletet? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltetek ma házaséletet? Vagy mi volt a csadi program? Normális ha valakiknék ez a vasarnapi program hogy otthon fkszenek házasélet evés ennyi?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
persze !nem kell mindig 1000fokon pörögni !
2013. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Tegnap is XD.
2013. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Házasélet? Haha, havonta 3... A mai program az volt hogy kitakarítottam, foglalkoztam a gyerekkel, elláttam, főztem. A szokásos. A férjem meg nyomja a gépet.
2013. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagy melegek után nagyrészt aludtam egész nap, végre elviselhető a hőmérséklet. Meg gondolom most pótlom be azokat az elmaradt alvás-órákat, amik hétközben nem jöttek össze.

Férjem is felborult dél körül, bár előtte bizonygatta, hogy tele van energiával. :)

2013. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ez mindig így van,és egyszer sem jut eszébe egy hónapban a párnak egy délutáni közös fagyizás vagy strandolás,az elég unalmas.Néha viszont kifejezetten üdítő program.
2013. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk mindig ilyen a vasárnap: döglünk délig, szex, kaja, döglés, ha kell esetleg takarítás, nézünk egy filmet, olvasunk vagy játszunk.

Ez így tökéletes, ez az egyetlen nap a héten mikor egész nap együtt lehetünk, semmi pénzért nem mennénk sehová, főleg nem emberek közé, és pláne nem ebben a dögletes melegben.

2013. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a férjem dolgozott reggel 6-kor már nem volt itthon. Este barátok voltak, horrort néztünk, ráadásul megjött. Nem, nem éltünk házas életet, hacsak a mosogatás annak számít.
2013. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden vasárnap élünk házaséletet,csak ekkor mert nincs itthon a gyerek.Aztán mindig melózunk valamit.Férjem mosógépet szerelt én festettem a szobát.
2013. jún. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden nap szexelünk, nem csak vasárnap. Gyerek még nincs, de biztos vagyok benne, hogy mellette is meg fogjuk oldani, az étvággyal egyelőre nincs gond. Szombaton strandoltunk, majd grillezni mentünk a barátokhoz. Vasárnap pihentünk, délben keltünk fel, ettünk pár falatot "reggelire", utána "házaséletet éltünk" (nagyon hülyén hangzik így, bocsi... :D), pihentünk, aztán ismételtünk, este pedig étterembe mentünk, mert nem volt kedvünk főzni. Szerintem normális, ha vasárnap ki sem mozdulnak az emberek a házból. A programos nap nálunk is inkább a szombat. Ha visszagondolok az együtt töltöt elmúlt 5 évünkre nem sok vasárnapot tudnék említeni, amikor csináltunk valamit a pihenésen kívül.
2013. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!