Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem aktuális munkahelyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem aktuális munkahelyén a férfi kollégákkal, férfi főnökeivel szerintem nem csak munkatársi viszonyt tart fenn. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Feleségem három hete dolgozik új munkahelyén, vezető beosztásban, két férfi főnökkel. Szerintem a nála 15 évvel fiatalabb főnökével túlságosan bizalmas viszonyt kezd kialakítani. Egy órával korábban jár be dolgozni a munkaidő kezdete előtt; ekkor még csak az igazgató van bent. Tegnap például egy órával később ért haza, mert állítólag össze kellett olvasni valami táblázatot szintén az igazgatóval. Természetesen együtt ebédelnek minden nap. Feleségem annak ellenére, hogy majdnem 50 éves, még mindig igen vonzó, kimondottan dekoratív asszony. Előző munkahelyein is hasonló volt hozzáállása férfi kollégáihoz. Nőkkel nem barátkozik, nem beszél róluk. Telefonon is csak valamelyik férfi munkatársa szokta csak fölhívni. Mi lehet a háttérben ? Mit tegyek ?????

2013. aug. 8. 08:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

én is jobban szeretek a férfi munkatársakkal főnökökkel dolgozni

és már a suliban is mindig fiú barátaim voltak velük jobban kijövök

a nőkkel nem tudok dumálni megbeszélést tartani semmit sem

soha nem is volt normális barátnőm


szal én semmit nem tennék

valszeg ö is olyan amilyen én :-)

2013. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Nők nem tudnak együtt dolgozni.. köztük a barátság sem olyan igazi, mint a férfiaknál.. Szerintem mindez, amit leírtál, nem utal arra, hogy nem csak munkatársak.
2013. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%
tűrd el neki ,ha jól keres,márpedig valszeg jól keres,
2013. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
Bezzeg ha a férfit hívogatná egy nő a munkahelyéről már kivernétek a balhét...
2013. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Próbálj megbízni benne, esetleg kérdezz rá nyíltan! Ameddig nem beszélsz vele úgysem fogsz megnyugodni! Egyébként jó a házasságotok?


U.I.: Én is jobban kijövök a férfi kollégákkal (nő vagyok) mint a nőkkel, mondhatni baráti kapcsolat is van, de a páromat sosem, semmilyen körülmény között nem csalnám meg!

2013. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a gond. Mi is van hogy előbb bemegyünk, van hogy megkell várni a nagyfőnököt aki férfi és csak 2 óra múlva megyek haza. Van mikor nekünk is táblázatokat kell összeolvasni.Telefonon is kell beszélnünk férfiakkal.És ha valaki vezető beosztásban dolgozik ott sokszor nem számít a munkaidő, és igenis bekell menni előbb. Szóval nagy valószínűséggel nincs semmi a háttérben. 3 hét után meg nem ugrálhat senki hogy 4 kor megyek mert lejárt a munkaidőm.És mindenki bizalmas viszonyt alakít ki a főnökével. Pl a mi nagyfőnökünk-aki férfi- minden pletykára kíváncsi, minden magánügyre. Úgyhogy ne féltékenykedj, ezzel csak elrontod a dolgot. Ha valaki megakar csalni az akárhogy is megcsal, aki meg az meg nem. Kár előre rágódni. Szóval normális dolog amit a feleséged csinál.
2013. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Új munkahely, be kell vágódni...persze hogy bent marad, persze hogy elmegy ebédelni...ha nem menne, lehet h próbaidő után lapátra tennék. Most őszintén, te nem kaparnál új munkahelyen?? Az meg hogy hívogatják...előtted beszél velük vagy félrevonul? Ha előtted és munkáról akkor mi a gond? De ha ennyire zavar, akkor kérdezz rá.
2013. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

3 hete dolgozik ott!

Nem vagy te kissé paranoiás?

Vezető beosztású nő létére, gondoltad, hogy a többi vezető, kolléga is csak nő lesz?! Ha férfiak a közvetlen kollégái, mégis kik hívják fel telefonon? Az urak feleségei?!

Képzeld, a férjem éppen úgy szokott a kolléganőkkel is ebédelni, mint a kollégákkal. Nincs ebben semmi. Együtt dolgoznak, együtt van az ebédidejük, talán vonuljon külön mert féltékenykedik a férje? Gyakran ebéd közben tárgyalnak meg egy-egy ügyet, vagy beszélnek át egy projektet...

Szerintem neked kevés az önbizalmad, magadban nem bízol, a feleséged csinos asszony, te nem érzed magad eléggé férfinak mellette.

2013. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén szólva én is jobban szeretek a férfi kollégákkal beszélgetni, együtt dolgozni, mert nem kétszínűek, ha valami nem tetszik nekik, akkor odajönnek és a szemembe mondják. Ráadásul nem kell állandóan azt hallgatnom, hogy "a Pista már megint nem mosogatott el és már hetek óta nem szexeltünk".


Nekem az eddigi életem során mindig az volt a tapasztalatom, hogy a férfiakkal sokkal jobban ki lehet jönni. Az már más kérdés, hogy egy-egy férfit ki mennyire enged magához közel. Nem szabad hagyni, hogy tovább menjenek a dolgok, idejében el kell nyomni csírájában. (Amennyiben az ember hűséges típus).


Nem ismerem a feleségedet, de attól, hogy a férfiak között jobban érzi magát, még nem csal meg.

Az már más kérdés, hogy én azt vallom, ahogy a munkahelyemről kilépek, megszűnik létezni és csak a magánéletemmel vagyok hajlandó foglalkozni. Ebből kifolyólag nem hívogatjuk egymást a kollégákkal, bőven elég az a napi 9-10-11 óra munkaidő, amit egymással kell eltöltenünk :-)


Szerintem ne képzelj bele olyat, ami nincs, ha pedig nagyon nem hagy nyugodni a dolog, akkor ülj le a feleségeddel és beszélj vele nyugodtan a kétségeidről.

32/N

2013. aug. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem olyan helyen dolgozik, ahol alig van férfi kolléga. A főnökei nők, akik alá vannak beosztva, azok is mind nők. Szóval meghülyülnék, ha ilyenen kéne rágódnom, hogy ma pl. nőkkel ebédel, egy nővel jár haza (másik városba ingázik, az egyik munkatársa szintén földi, általában hazahozza), stb. A fiúkkal nem igazán van ideje beszélni, mert munka szempontjából ők mást csinálnak. Az én férjem is túlórázik, bemegy reggel hamarabb, este tovább marad. Mert muszáj, mert 2 perc alatt találnak mást a helyére. Amiket írtál, szerintem nem jelenti azt, hogy bármi is van a nejed és a kollégái közt munkakapcsolaton kívül. Megjegyzés: az én férjem is csinos, ráadásul fiatal. ;) 28N
2013. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!