Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket zavarna, ha a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a feleségetek/férjetek egy színdarab kedvéért mással csókolózna, szeretkezést játszana el?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 00:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem, ha ez lenne a munkája. Legalább a színpadon éli ki a fantáziáját, így a magánéletben már nem fogja az újdonságot hajszolni, vagy megunni a párját. :) De lehet csak én nézem így. :)
2013. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mivel így ismertem meg, és így fogadtam el.
2013. aug. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

Ha ez a munkája akkor nem.

A rendőr sem trafipaxozik a Hungaroringen verseny alatt.

2013. aug. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem véletlen mennek tönkre a Hollywoodi házasságok. Legalább is nagy része. Jó persze egy színdarabot nem nagyon szabad összehasonlítani Hollywoddal, de engem speciel zavarna. Ezért nem kezdenék színésszel, vagy olyannal, akinek színészi ambíciói vannak.


Nekem nem fér bele, másnak meg látod igen. Ezt magadnak kell eldöntened :)

2013. aug. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem azért ez nem ilyen egyszerű. Ha régóta ez a munkája amit én elfogadtam s tudom, hogy ez tényleg csak munka... akkor persze nem ujjongva de elfogadom. Mégis mit tudnék kezdeni? Csapjak patáliát, hogy váltson munkát? Manapság csoda, ha az egyik félnek van munkája...

Persze kicsit zavarna a dolog de szerintem idővel megszoknám. Max oda nyomnék a kezébe egy fogkefét: Szivem, mielőtt hazajössz, légyszi moss fogat. :D

2013. aug. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy zavarna, egy színésznek ez ugyanolyan munka, mint nekem a bíróságra járás.

Egy nőgyógyásznál sem zavarna, amit csinál, mert ő sem jókedvében teszi.

2013. aug. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Elég sok színészt ismerek, de ez nekik munka. Amúgy meg a színpadi csók nem olyan, mint egy rendes, van egy technikája.
2013. aug. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 yuda ***** válasza:
91%

Bocsánat, hogy belekotyogok, de akik szerint ez egy ártatlan semmiség, -ahhoz, hogy ez az illúziójuk ne rombolódjon le, azt tanácsolom, semmiképp nem beszéljenek színészekkel.

Színészek elmondanák, hogy itt olyan átélésről van szó, ami valóságos érzelmeken alapul.

Sokan (szinte mind)elcsúsznak ezen és kapcsolatok mennek tönkre.


Akit zavar, jogosan zavarja. Lehet egy kollégánál nem lesz problémája, de majd jön a következő...

Úgy tudnám ezt hasonlítani, mint izzó parázzsal akar valaki játszani és azt várja, hogy ne égesse meg. :D

Valóságos érzelmekkel tornászni veszélyes és ez független, hogy színész, vagy sem. Ember. Nem robot a színész sem és hatnak rá az érzelmek.


Beírók (többsége) kifejezetten naívak és jóindulatúak, csak nem tudom mire?!

Aki pedig azt állítja, hogy ismer színészeket...no komment. :D

Vagy ő ver át mindenkit, vagy őt verték át az ismerősei, mert nem akarták kiadni magukat.

Nézzétek és olvassátok a bulvárt (már akit érdekel).

Hemzseg a kiderült megcsalásoktól. Úgy váltják a partnereket, mint más a ruhát. Vajon miért?

..és ezek még csak a kiderültek....

2013. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Kedves utolsó!


Az, hogy valaki így váltogatja a partnereit, vagy beleszeret esetleg egy kollégájába az nem azért van mert volt vele egy színpadi csókja. (gyilkos sem lesz a színészből mert épp este azt játszik) A színészek lelkileg sokkal érzékenyebb és szélsőségesebb emberek. És ne mond már meg nekem, hogy kit ismerek, meg kit nem, évekig egy színházi dolgozóval éltem együtt és rengeteg időmet töltöttem színészek között. Ők is ugyanolyan emberek mint bárki más, leszámítva azt amit feljebb írtam. A lelki érzékenység és a hiszti :D Az, hogy tönkremennek a kapcsolataik, nem csak abból fakad, hogy esetleg a színpadon csókolóznak, megmondom elég kevés nő vagy férfi tudja tolerálni ezt az életvitelt, azt hogy reggel elmegy próbára, és éjjel 1kor ér haza, hogy magánélete ilyenkor szinte nulla, meg persze a habitusukat se könnyű kezelni és elnézni a néhai kicsapongásaikat.. Ehhez vagy szakmabeli pár kell, vagy rettenetesen toleráns.

2013. aug. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Nádszálkisasszony ***** válasza:
57%
Enegem zavarna és a páromat is. Szóval ilyentéren összepasszolunk.:)
2013. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!