Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket zavarna, ha a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a feleségetek/férjetek egy színdarab kedvéért mással csókolózna, szeretkezést játszana el?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 00:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Engem is zavarna. Nem választanék színészt.
2013. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
Tenyleg sok az alszent duma, ha meg a ferjuket latnàk egy bombanővel hevesen smáringózni akkor mar nem igy beszelnenek. Detari Eniko is allandoan stresszben volt most valtak, kitudja mi jatszodott le koztuk is.. Sajnos sok hutlenseg vezet az ilyen "jajjj de megbizok benned szivem, menj csak nyugodtan discoba a haverjaiddal" Ugyan mar emberek
2013. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Csak azt nem értem, hogy miért van mindenki lepontozva. A kérdésem az volt, hogy személy szerint Téged zavar-e ez a dolog, a válaszolók mind a kérdésre megfelelő választ adtak, a saját véleményüket írták le, erre voltam kíváncsi. Attól még, hogy valaki nem ért egyet egy válasszal, az még lehet hasznos válasz!

Egyébként engem nagyon zavar. A feleségem mindig arról álmodott, hogy színésznő lesz, de végül mégis rendezvényszervező lett. Ennek köszönhetően ismertük meg egymást, lassan 5 éve vagyunk házasok. Tavaly lehetőséget kapott játszani egy színdarabban, amiben olyan jól alakított, hogy állandó munkát ajánlottak neki a színházban. Természetesen elfogadta, én is erre biztattam, hiszen már gyerekkora óta ez a vágya. Eddig mindig kisebb szerepeket kapott csak, de ezúttal ő az egyik főszereplő egy romantikus drámában. Szörnyen rossz érzés tudatában lenni annak, hogy egy másik férfivel csókolózik, és majdnem pucéran ölelkeznek.

2013. aug. 30. 18:20
 14/16 anonim ***** válasza:
Inkább örülj a feleséged sikerének!
2013. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tyűha... megy itt a vita. A színészek is emberek, ugyanakkor ők választották ezt a hivatást. Szép dolog ,hogy emellett van sokaknak párkapcsolatuk de bizony ezzel számolni kell. Nem könnyű ezt elfogadni, én nem örülnék annak ha a párom nőgyógyász lenne, bár szerintem ő is sokkot kapna néha. :D

Viccet félretéve, akkor sem egyszerű ez. Nem lehet ennyire általánosítani, mert attól, hogy valaki művészlélek s érzékeny, még lehet erős ember és hű a párjához, valamit jó színész is!!!

No de megértem a színészek helyzetét is, mert elég rosszul tud kijönni a lépés... beleképzelem magamat: A párommal valamiért otthon most gubanc van, kibuktam rá. Megyek próbára, pont egy elég heves jelenetet kell próbálni és még nem is rossz pasi, akivel próbálnom kell. No hát akárhogy is de ember legyen a talpán, akinek nem esne jól... Persze ez csak egy eset a száz közül.

Engem mindig érdekel a színészet csak sajnos már gyerek koromban is elzárt ettől anyukám, s gyanítom esélyem nem lenne, hogy felvegyenek, mivel túl sok tapasztalatom nincs. De mindegy is, nem csak ez az akadálya részemről. Én párom tuti nehezebben viselné ha színész lennék, pont az ilyen esetek miatt...

2013. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én pontozzatok le, de elhagynám, az én feleségem semmilyen körülmény között nem csókolhatja meg más, ha színpadi darab, akkor sem!
2013. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!