Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te eltudnál képzelni házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te eltudnál képzelni házasságot és családalapítást egy olyan emberrel aki nagyon keveset keres és semmi egzisztenciája nincs?

Figyelt kérdés
És a potenciál sincs meg benne, hogy a jövőben legyen.
2013. szept. 1. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, ha az első mondatot nézem. A kiegészítést nézve azonban "És a potenciál sincs meg benne, hogy a jövőben legyen." nem!


Legyen annyi egy emberben, hogy fejlődni, akar előrébb jutni az életben. Feltétlen többet keresni, hiszen én is kereshetek jól nő létemre, hanem becsülendő munkája legyen, amit szeret csinálni, és amiben ki tud teljesedni!

2013. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

"És a potenciál sincs meg benne, hogy a jövőben legyen."


Nem!

Le lehet pontozni,de én felfelé szeretnék haladni a párommal közösen,és nem lefelé.....

2013. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi történt, biztos megint kattintgattam a lap topon lévő érzékelős "egérrel", szóval nem feltétlen kell többet keresnie, hanem legyen boldog :D
2013. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

ma 16:17


Ez nálam is előfordul,ki kell kapcsolni a touch padot! :D

Azt ne kérdezd,hogy,nekem ismerős csinálta meg....a csuklóm folyton hozzáért....

2013. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hozzámentem egy ilyenhez, mert szerettem. Az önbizalma romokban volt, mert nekem a fizetésem, beosztásom és az anyagi helyzetem is jobb volt, sikerült annyira helyrerakni az önbizalmát, hogy szépen lecserélt egy fiatalabbra akinek még több volt mint nekem.

Úgyhogy pár éve azt válaszoltam volna, hogy igen, mert a szerelem a fontos, most azt mondom, hogy nem, mert még egy önbizalomhiányos lelkisérültet nem fogok ápolgatni, a következő legyen olyan, aki képes volt megteremteni magának valamit. Nem azért, hogy én lenyúljam, hanem nincs türelmem hallgatni a nyafogását (nekem nincs semmim, nem érek semmit) és vigasztalni.

2013. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%

Ez ebben a formában azért elé kevés info.

Ország keleti részén elég sokan meg máshol is dolgoznak minimálbérét ami elég kevés. Persze vágyhat jobbra meg törekedhet csak 10-15 év után elég fárasztó vágyakozni olyanra ami úgysem lesz mint örülni annak ami van.

2013. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem de engem így vettek el kivéve az utólsó mondatod mert e törekvés megvolt de anyám rákényszerített egy kölcsöre meg megterheltette amim volt...
2013. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

Hát ez nehéz kérdés nagyon. Azt gondolom, hogy nem tudnám elképzelni a házasságot olyannal, aki pl. lusta, és ezért nincs benne az a "pontenciál" a fejlődésre.


Nekem igen is fontos az, hogy a férjem okosabb legyen, mint én, és az, hogy otthon tudjak maradni a kicsikkel, és biztonságban érezzem magam az alatt az idő alatt is, tudva, hogy az anyagiak rendben lesznek arra az időre is. Nekem nagyon fontos, hogy ne én legyek az anyagi bázisa a házasságnak. Én inkább érzelmi és háttér bázis szeretnék lenni, babákat nevelgetni, varrni, játszani, sütni főzni, otthont csinálni, zenélni tanítani a picurokat, és nem azon görcsölni, hogy jajj Istenem, minél jobb állásom legyen. Ez legyen a férjem dolga.


Igen, nekem ez is szempont volt a választásnál, hogy előre láthatóan van-e rá esély, hogy együtt egy ilyen családmodellt tudjunk létrehozni, és egy ilyen modell legyen a közös cél.


Az más kérdés, hogy ha úgy alakul, hogy a férjemnek nem jön össze a jó állás, és mégis nekem kell az anyagi források kimunkálása után mennem, akkor nyitott vagyok erre is, de nem tartom ideálisnak, és fontos nekem az, hogy tudom, hogy a férjem akar haladni előre, és nem fogja elhagyni magát, ha egy ideig nem is jön össze neki, hanem keresni, kutatni fogja a lehetőséget, nem tétlen, nem hajlamos a lustaságra. Ez nekem igen nagyon fontos.

2013. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem ismerem a konkrét helyzetet, ezért értetlenkedek: hogyan mondhatnám én valakiről, hogy nincsen meg benne a potenciál? Pláne akkor, ha szeretem? Mindazonáltal a házasságot ezen a ponton elkülöníteném a gyermekvállalástól, mert az, hogy én szerényen, adott esetben nélkülözve élek egy kapcsolatban, az az én dolgom, de a gyermeket csak akkor szabad tervezetten vállalni, ha a szükségleteit (nem a luxust ideértve) fedezni tudják a felek. Egyébként meg szinte mindenre van megoldás, csak igazán akarni kell.
2013. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Szüljek gyereket a semmire, minek? Vagy én jól keresek, és ő marad otthon? De nem akkor sem. Nekem fel kell néznem a férfira ahhoz, hogy szeressem, de ahhoz az kell hogy minimum legyenek céljai, amiket el akar érni, és tegyen is érte.
2013. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!