Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire etikus dolog az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire etikus dolog az, hogy egy 30 évet betöltött nő huszonéves fiúkat csalogat házasságba, nem pénz, hanem érzelmi vágyból?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 22:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Kb. leszarom.
2013. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha sikerül...
2013. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Fiúkat házasságba? Az már bigámia!:)Amúgy meg én is a fiatalabb pasikat favorizálom!:)Főleg érzelmileg!:)
2013. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
DDöbbenetes korkülönbség... :-D Egészségükre.
2013. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem lehet valakit házasságba csalogatni. Azt vagy akarja a pasi vagy nem. :) Abban pedig nincs semmi, ha egy harmincas nő huszonéves pasival jár, szerintem ma már megszokott.
2013. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

1.Miért többes szám,ha érzelmi vágyból? :D

Vagy most nem értem...összeházasodnak,a nő szexel vele,elválnak,és jöhet a következő?

Mert ezt meg nehezen hinném el....


2.szóval a pasik mind elmúltak 20 évesek?

woow akkor k..rva nagy korkülönbség......

2013. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Így oké,de egy kicsit undorító ez is..de fordítva elfogadhatatlan.
2013. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
35 éves vagyok, két hét múlva férjhez megyek. Borzalom, a vőlegényem 25 éves! A házasságot Ő hozta szóba, megkérte a kezem, imádjuk egymást. Akkor most leköptök?
2013. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
kedves anyuka, a fiad felnott, azt csinal, amit akar, ha a par evvel idosebb nojet akarja elvenni, az az o dolga, te meg legyel szepen jo anyuka es anyos es orulj, hogy boldog a fiacskad!
2013. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

érzelmi vágyból?


csak az érzelmeit akarja...cafka...

2013. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!