Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig van még értelme fenntar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig van még értelme fenntartani egy ilyen házasságot?

Figyelt kérdés
férjemmel 4 éve vagyunk házasok. sohasem volt felhőtlen a viszony köztünk összeköltözés óta, de ami az utóbbi időben van, az már egyenlő a nullával. a folyamatos viták miatt megkértem, hogy költözzön át egy másik szobába. szó nélkül elfogadta. ennek két hete. megkért hagy jöjjön vissza, mondtam jó, de egyszerűen nem tudtam "megtűrni" az ágyamban. olyan volt mintha egy idegen férfi feküdne mellettem. azt mondta azért akar visszajönni, mert hiányzom neki. ennek ellenére hozzám se szólt, hozzám se ért. így megkértem hogy menjen vissza mert ez nem megy nekem. semmi szex hónapok óta, se egy puszi, se egy ölelés, van hogy egymáshoz se szólunk. járkálunk egymás mellett mint két idegen. eleinte nagyon dühített a dolog, de már elfogadtam és nem is hiányzik a jelenléte, úgy vagyok nyugodt ha nincs a közelemben. ezen már nincs mit beszélni ugye?
2013. szept. 15. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszer tudnám megérteni hogy miért házasodnak össze az emberek ha már eleinte sem klappol minden -.- Hagyd el és tedd össze a két kezed,hogy legalább annyi eszed volt,hogy nem szültél ilyen kapcsolatba gyereket.
2013. szept. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Mindenki tévedhet...nekem 8 hónapig tartott a házasságom.

Nem kell senkit elítélni, senki nem tudhatja, hogy alakulnak majd a dolgai.

Kérdező, szerintem igazad van, ezen már nincs mit megbeszélni. Ha nincs gyereketek, egyik erre-másik arra, mindenkinek jobb lesz. Néha sajnos be kell ismerni ha tévedtünk, és nem működik valami.

2013. szept. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

De legalább szép volt az esküvő, igaz? Bár a lényeg közben elsikkadt... vagy sosem vót meg.

8 hónap, atyaég...

2013. szept. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Bizony, 8 hónap, atyaég, ez van :))) mit csináljak?:)
2013. szept. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minek mentél hozzá, ha bevallottan sz*r volt a kapcsolatotok mindig is?


Egyébként nem, ennek nincs értelme.

2013. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen már nincs mit beszélni, nincs mit munkálkodni. Ha idegesít a jelenléte, és idegenként éltek egymás mellett, akkor a dolog meghalt. El kell válni, tovább kell lépni. Mindketten meg fogjátok találni a boldogságot egy másik ember oldalán. Ne vesztegesd az időd.
2013. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!