Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Slampos családanyák miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AeonFLUX kérdése:

Slampos családanyák miért csodálkoznak, ha a férjeik megcsalják őket?

Figyelt kérdés
Ma a buszon láttam egy 35 év körüli nőt, gyerekkel az ölében. Rövid őszülő haj, melyből csöpögött a zsír, ápolatlan pattanásos bőr, 0 smink, plusz kilók, igénytelen öltözék. A férje helyébe képzeltem magam... akármennyire is szeretném, mert a gyermekem anyja, nem tudnék nőként rátekinteni, nem tudnék vele szexelni...
2013. szept. 18. 20:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
78%

Feltehetőleg férje sem néz ki különbül, és hidd el,hogy ez a 35 éves "igénytelen" nő biztosan szívesen járna kozmetikushoz,fodrászhoz meg ide oda, de valakinek a gyerekkel is foglalkoznia kell meg a pénz sem utolsó.

Ha nincs nem tud menni.

2013. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen nőknek a férjük is hasonlóan igénytelen lehet.Zsák a foltját,tudod...
2013. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
73%
Bizonyára a belső értékeit nézi, és hogy a közös gyermeküket neveli. Esetleg sokat csalódott a nem slampos, ápolt nőkben. Több tippem nincs.
2013. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
70%
Na igen. Velünk szemben is lakik egy nő, mindig elképedtem, ha láttam, hogy lehet ilyen igénytelen. Két kisgyereke van. Kövér, igénytelen, csúnya. A környékünk amúgy egy nagyon jó, szép, rendezett, jobb módú környék, tehát nem azért ilyen, mert nem telik neki jobbra, a gyereki amúgy szépen vannak felöltöztetve mindig. Szóval én is mindig gondolkodtam, hogy a férje hogy bírja ezt, de aztán egyik nap mellettem ült a buszon és még a nőnél is borzasztóbb, nem mellesleg iszonyat büdös is volt. És sok esetben a férfi sem különb. Az hagyján ha valakin plusz kilók vannak, de hogy ne legyen valakinek ideje megmosakodni, dezodort használni és hajat mosni, azt nem hiszem el.
2013. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
78%
Nézd az érem másik oldalát is. A férfiak többsége lusta disznó, általában hagyják belefulladni az asszonyt a házimunkába, ezért van ez, mert már szerencsétlen nőnek fingani sincs ideje, nemhogy szépítkezni. És amúgy is, minek szépítené ki magát egy olyan embernek, aki nem tiszteli és házicselédnek nézni?
2013. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:
Igazatok lehetek, igazán kíváncsi lettem volna a férjére.
2013. szept. 18. 20:55
 7/78 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet*
2013. szept. 18. 20:55
 8/78 anonim ***** válasza:
43%

Belegondolhatnál már abba hogy havonta mennyi pénzbe és időbe telik az, hogy valaki jól nézzen ki? Csinosan öltözzön fel, legyenek elegáns és sportos ruhái is, ehhez persze cipő, táska.

Hajfestés (vagy fodrász), kozmetikus, egy kis szolárium (hogy ne legyen az ember falfehér) kozmetikai cuccok ez kb 12-14 e ft. Ruhák kb 20-25 ezer ft. (jó itt most nem a turira gondolok, bár tény és való hogy turiból is jól lehet öltözni). Akkor is havonta minimum 30 e ft elmegy ilyenekre.

Ahhoz meg szerintem semmi közöd, hogy ki hogy néz ki, nem a te barátnődről volt szó ugye? Ha meg a tiédről van szó, akkor szedd össze magad és segíts neki a gyermeknevelésben vagy a háztartásban. Akkor talán lesz ideje, és főképp kedve a nőnek ahhoz, hogy még saját magával is foglalkozzon.

2013. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
35%
Miért érzem úgy, hogy a kérdezőnek nincs gyereke?
2013. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
80%

A kövérség nem feltétlenül igénytelen, ha nem a túlzott szétfolyós kategória. Az én feleségem lehet, hogy felszedett 15 kilót de attól munka, gyerek, házimunka mellett is maximálisan csinos, igényes és szexis.

Amúgy az általad emlitett nőtlehet régen sem érdekelte a külseje és a férje igy jött össze vele és a férfi is ilyen tipus, vagy lehet nincs is a nőnek férje.

2013. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!