Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem akar házasodni, gyereket sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar házasodni, gyereket sem?

Figyelt kérdés

Klasszikus problémám van, csak annyi a furcsaság benne, hogy én vagyok a férfi.

Párom nem akar se gyereket, se házasságot.

Én sem most akarnék, de azért én így nőttem fel egyrészt, másrészt meg amúgy is azért házasságban szeretnék élni majd, meg gyereket is szeretnék.

Párom nem akar, a házasság nem érdekli, a gyerekeket meg nem szereti, ha játszótér mellet megyünk el, látom rajta az undort a gyerekek iránt, mikor sikítoznak mondjuk meg ilyenek. Meg a szülési fájdalomtól is fél. Hozzá kell tegyem, talán jobb is, hogy nem akar gyereket, mert eléggé türelmetlen és lobbanékony ember, nem is tudom elképzelni, hogy tudna egy gyereket elviselni hosszú távon.

Nagyon szeretem, nem akarom elhagyni, de nekem a majdani terveim között szerepel a házasság és a gyerek. Elhagynátok ezért a párotokat?

Mindketten 27 évesek vagyunk.

Még annyit, hogy néha mond olyat, hogy majd majd esetleg lehet ezekről szó, de tudom, hogy azért mondja, hogy megnyugtasson, meg elég nyilvánvaló onnan is, hogy egyszer teljesen elzárkózik ezektől, máskor meg majd később talán.

A házasságtól nem zárkózik el, de abszolút tojik rá magyarul, hogy megkérem-e. Erőltetni meg nem akarom, csak rossz látni, hogy minden nő, azon görcsöl,mikor veszik már el, ő meg tojik rá magasról.


2013. szept. 25. 11:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
41%
én otthagynám. ha gyereket akarok, normális anyát választok neki.
2013. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
98%
Ha te a jövődben gyereket és házasságot szeretnél, akkor keress mást. Ő őszinte veled abban, hogy nem akar gyereket, nem nagyon akar esküvőt. Nem csap be téged. Te se csapd be magadat.
2013. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
95%

Öszintén: ez olyan téma amit mindenképpen meg kell beszélni. Úgy látom, hogy te is halogatod a beszélgetést. Érthető, hiszen sorsfordító.

Ülj le vele beszélni és ne fogadd el a "talán majd" kitérő választ.

Ez nem lesz egy tartós, boldog kapcsolat, ha képtelenek vagytok beszélni egymással.

2013. szept. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
22%
Hátha még megváltozik a véleménye! Nem mindenkinél jönnek elő az ösztönök még ilyen idős korban, pláne a mai világban. Próbálj beszélgetni erről Vele. Hátha találtok valami közös nevezőt. Írod h, nagyon szereted, nem is tudom, h a későbbiekben ha abszurde nem változik a véleménye ez nem e fog így elmúlni! Azért a gyerkőc, meg a házasság nem egy olyan vágy mint h, megvegyétek e az ülő garnitúrát a nappaliba, azért ez a Te életedre kihatással lesz. Vagy kénytelen leszel bele törődni h, ez van vagy elhagyod, m igen csak más értékrendek fontosak Neked! Csak a végén neh, az legyen h, beletörődsz ebbe az egészbe, aztán tudat alatt őt okolod, h nem teljes az életed :) Próbáljatok meg kompromisszumot kötni :)
2013. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
14%
Még időben vagy ahhoz, hogy keress egy kevésbé hibbantat...
2013. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Beszéltünk erről is őszintén, ilyenkor aztán inkább hajlik arra, hogy pár év múlva lehet róla szó. Amivel semmi baj sincs, mivel én sem most akarom.

De tudom, hogy csak azért mondja, hogy ne beszéljünk róla, ha meghall valami gyerek sírást vagy zsivajt, egyből úr istenezik, meg mondja, hogy neki nem lesz gyereke sosem.

Nagyon szeretem, képtelen lennék elhagyni, de nehéz ügy.

Mondjuk fél roma származású, félek egy picit, hogy mennyire látszódna a gyereken esetleg(barátnőmön nem látszódik), meg nem igazán szeretném az ő rokonságát bevonni ebbe. Klasszikus értelemben nincs velük baj, de azért elég harsányak, ilyenek.

2013. szept. 25. 12:08
 7/35 anonim ***** válasza:
80%
És azt mondta neked, miért nem szeretne gyereket?
2013. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Beszéltünk róla, de nehéz ügy.

Mi van, ha csak azért rábólint, hogy megtartson, aztán csak halogatás lesz belőle mindig?

Vagy mi van, ha ezért elhagyom, aztán pár év múlva meg mégis csak akarna?

2013. szept. 25. 12:10
 9/35 A kérdező kommentje:
Már leírtam, nem szereti őket, fél a szüléstől, ő is tudja, hogy nem lenne hozzá türelme, fél a felelősségtől.
2013. szept. 25. 12:11
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
tök rossz lesz a gyereknek ha idegbeteg az anyja.
2013. szept. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!