Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem bírom elviselni a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elviselni a férjem, keveset foglalkozik velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugy érzem a férjem elhanyagol,én sokkal tobb torodést igényelnék, mint amit tole kapok. Hétkozbe mindketten dolgozunk, kb. 7 ora mire hazaérunk, vacsorat fozunk, osszepakolunk, zuhanyozunk és alvas mert reggel 5 kor kelni kell. En hétvégére megbetegedtem 39°C lázam volt mire péntek este beestem az ajton, erre o mit tesz feloltozik és megy ki a haverjaihoz, fel 2 volt mire hazaért beccsiccsentett állapotban. Ma reggel nem is reggelizett már mentek fel 9kor focizi, ebédelni nem jott haza, délután sport gyulésre ment, utána a haverjaival zenélgetni. En pedig itthon ulok egyedul. lázasan, az agybol nem birok kimászni annyira le vagyok gyengulve, de az senkit nem érdekel.

2013. okt. 12. 15:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
megkérted, hogy maradjon otthon veled?
2013. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen mondtam neki, hogy így itt akarsz hagyni, o meg hát ez már meg volt beszélve hogy kimennek.
2013. okt. 12. 16:04
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
de konkrétan megkérted rá, hogyha beteg vagy, akkor ne menjen el otthonról?
2013. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan nem kértem, mert azt hittem ez természetes ilyen esetben, viszont mikor megláttam higy oltozkodik akkor kérdeztem, hogy tényleg itt akarsz hagyni? és mondta hogy meg volt beszélve.
2013. okt. 12. 16:10
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem kell erre konkrétan megkérni az embert... ha én feküdtem itthon 39 fokos lázzal, akkor a párom nem ment sehová, hanem mellettem maradt, és ez így van fordítva is. Ennek egy alap normának kellene lennie. Nem egy bonyolult dolog. Szerintem.

Beszélj a férjeddel, mást nem lehet tenni. A szavaidból úgy veszem ki, hogy alapból sem foglalkozik veled többet, ha nem vagy beteg sem. Valahogy hozd a tudtára, hogy te ezt és ennyit igényled. Ha meg neki ez túl nagy, teljesíthetetlen elvárás, akkor sajnos nem illetek össze.

2013. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
O mindig azt mondja, hogy miért nem elég nekem hogy hétkozbe egyutt vagyunk, hetvége miert nem lehetne a haveroké. De konyorgom mikor vagyunk egyutt, mikor mindketten hulla fáradtan érunk haza, és még otthon is vannak teendok? A sex is semmi extra, néha beiktatunk egy gyorsmenetet és kész. Alig várom a hétvégét hogy egyutt lehessunk, erre bekopi hogy az a haveroké. mit csináljak?
2013. okt. 12. 16:18
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy egyedül,sokan vagyunk még ebben a cipõben. Ugy látszik a nõ a mai világben nagyon kiszolgáltatottá vált. Szerencsés az,aki nem igy van!
2013. okt. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem azért nem egyértelmű, hogy a párok egymás mellett fekszenek betegen és ragasztgatják az egész betegséget oda-vissza. Én speciel utálom, ha bárki is a közelemben van, mikor én beteg vagyok, és hozzámszól, mikor nem vágyok rá. Míg otthon laktam a szüleimet is száműztem a szobámból, most a párommal van ez. Sose voltam olyan típus, aki szerette, ha körbeugrálják. Ne főzzön teát senki, csak ha megkérem rá, de ilyet nem szoktam, megcsinálom magamnak. 40 fokos lázzal is képes vagyok rá, pedig egy évben egyszer el szoktam kapni valami durva cuccot, és tudok nagyon lázas lenni. Én hálát adnék az égnek, ha ilyenkor elmenne otthonról a párom és lefoglalná magát míg én dögrováson vagyok. És én sem vagyok pátyolgatós típus. Ha a párom beteg, akkor kerülöm, míg ki nem lábal belőle, mert nem akarom elkapni. Nincs puszi, fertőtlenítve vannak az evőeszközei, stb. Ilyen vagyok, és kész. Nálatok ez a betegség dolog csak hab a tortán, a párod amúgy is elhanyagol, nem tudom, miért nem eddig akadtál ki, miért kellett hozzá egy ilyen szitu. Beszélgess el vele. Ha nem tetszik, hogy ilyen, akkor pedig keress valakit, aki melletted van 0-24 a hét minden napján, illetve antiszociális és nincsen társasági élete rajtad kívül. Számodra egy ilyen férfi lenne az ideális. Senkit nem lehet megváltoztatni, és ezt kár is elvárni bárkitől, hogy olyan legyen miattad, amilyen amúgy sosem volt. Én sem vagyok otthonülős típus, ha a párom azt akarná, hogy otthon vergődjünk hétvégén, és egyikünk se találkozzon a barátaival, akkor nagyon hamar szakítanék vele, mert ez azt jelentené, hogy nem illünk egymáshoz. Te leírtad, hogy a szex sem működik. Kell több indok, kedvesem?
2013. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem várom el, hogy a hét minden napján O-24-ben velem legyen, nyilván ha nem vagyok beteg, akkor én is megyek vele, és bulizunk. De most hogy beteg lettem nagyon rosszul érintett ogy így is otthagyott, nem vagyok egyfolytában beteg kb. 1x egy évben. Itt az egész az EGYENSULYROL szol, amit o nem igzán tud.
2013. okt. 12. 16:50
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled te ezt az ember, neki csak az a lényeg, hogy ne legyen egyedül, mert együtt azért mégis könnyebb és még egy lyuk is van, amit bármikor használhat. Szomorú, de TE nem érdekled. A kedvessége meg csak beetetés volt, semmi más. Ha nem akarsz állandóan szeretethiányban szenvedni, javaslom, hogy keres jobbat. Túl hosszú ez az élet ahhoz, hogy egy ilyen érzéketlen ember mellett kelljen leélni.
2013. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!