Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha a külföldön dolgozó férjetek hétvégenként ha hazajönne az ideje nagyrészében a szüleinél lenne a gyerekekre és rátok nem szánna időt?

Figyelt kérdés

Teljesen úgy gondolja a férjem,hogy mivel ő külföldön dolgozik már nincsenek kötelezettségei ha hazajön .

Rokonokhoz jár azok ügyeit intézi ,rólunk teljesen megfeledkezve.

Én is dolgozom itthon ,minden rám marad és ő még hétvégenként is teljesen szabadon jár ,kel ,kikéri magának,hogy én beleszóljak a dolgaiba .

Fontosabbak a rokonai,külföldi kollégái mint a családja.


2013. nov. 1. 09:34
1 2
 1/20 Ananke válasza:
87%
Szépen elválnék,úgy se tűnne fel neki.
2013. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát. Én is elválnék tőle.Ha ennyire "fontos" neki a családja, akkor éljen boldogan anyucival és a barátaival.
2013. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
én is azt mondanám neki:hogy ha boldogabb vagy nélkülem,akkor váljunk el..
2013. nov. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudnád oldani a gyerekekkel együtt,hogy időzítesz a férjed hazajövetelénél:remélem van barátnőd akivel eltölthetsz egy napot.A szüleid a közeledben laknak vagy távolabb kerültél tőlük? Megengedheted magatoknak a kirándulást? Felesleges veszekedni,de ha nem vagy jelen és amikor jön akkor érezni fogja milyen az akit nem várnak? Neked is nagyon-nagy szükséged lenne a kikapcsolódásra a monotónia miatt,próbálj meg egy kicsit lazítani,hogy a gyermekeid miatt is sokáig bírjad!
2013. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
83%
Így is egyedül vagy mindenre úgy tűnik. Ha neki azok a dolgok fontosabbak mint Ti akkor sok értelme nincs ennek. Csak Te szomorkodsz idegeskedsz emiatt. Szerintem adj neki esélyt,higy elmondhassa miért viselkedik így.Valamint kérdezd meg képes és akar-e változtatni ezen. Ha nem én elválnék mert akkor nem.Titeket tekint a családjának. Sajnos.:-(
2013. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
esetleg azt még kipróbálhatnád,hogy,hogy amikor a munka után amikor várhatóan hazajön,akkor téged/titeket se találjon otthon (menj el barátnőhőz,vagy bárhova) csak hogy érezze hogy te is jól el vagy nélküle. lehet hogy észbe kap,és megpróbál változtatni
2013. nov. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
9%

"Rokonokhoz jár azok ügyeit intézi ,rólunk teljesen megfeledkezve. "

Azért a miért sem mindegy. Mert ha a rokon a szülők akik 0évesek falú végén és a számlákat helyettük valakinek be kell fizeti,mert mondjuk a mennyük feléjük se néz akkor teljesen érthető.


Miért lenne szabadságon hétvégén, dolgozik a rokonnal otthon mint te.

2013. nov. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
És te dolgozol?
2013. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Természetesen dolgozom,egészségügyben több műszakban.
2013. nov. 1. 13:24
 10/20 A kérdező kommentje:
Reggel 9:40 -kor hívott,hogy egy jó óra mulva hazaér most ért haza sajnos:-\
2013. nov. 1. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!