Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt mégis mire véljem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis mire véljem a férjemtől? Másnak is rosszul esne vagy csak én vagyok túl érzékeny a hormonoktól?

Figyelt kérdés
Hamarosan megszületik a közös babánk és még nincs kész a gyerekszoba (vakolni kell, festeni, berendezni...), erre a férjem már ötödik napja a volt feleségénél fest és javítgatja a házat. Most költöztek be egy örökölt házba, ami eléggé le van robbanva, de mivel csak egyikük dolgozik, nincs pénzük kijavítani a nagyobb hibákat se. Amikor rákérdeztem a férjemnél, hogy miért olyan sürgős ez, akkor elkezdte magyarázni, hogy mégsem hagyhatja, hogy a gyerekek olyan házban lakjanak, csak miattuk csinálja, stb. Remek! A mi gyerekünk nem érdemli meg, hogy egy rendes, kész szobába érkezzen haza?
2013. nov. 6. 17:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

"mégsem hagyhatja, hogy a gyerekek olyan házban lakjanak, csak miattuk csinálja, stb. Remek! A mi gyerekünk nem érdemli meg, hogy egy rendes, kész szobába érkezzen haza?"


A kettő együtt nem megy??

Azok is a gyerekei és a ti közös babátok is. Azok már élik a mindennapjaikat, gondolom ezért kezdte ott. A tiéd még pocakban van. Ha igyekszik, mindenhol végez. Nem piszkálnám, hanem segítenék neki tervezni, hogy mindenhol megállja apaként a helyét és elkészüljön időre.

2013. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
érthető, hogy neked ez rosszul esik, de ez van, egy elvált emberhez mentél hozzá, akinek gyerekei vannak egy másik asszonytól. Őt is meg lehet érteni, nem a gyerekeitől vált el. Kezdj el te dolgozni a gyerekszobán, hátha észreveszi magát, és azt is elkezdi csinálni. Nem tudom, mennyi idő van hátra, de egy gyerekszobát akár addig is be lehet fejezni, amíg a picivel a kórházban vagytok, az első napokban úgyis jobb, ha melletted van. ne versenyként fogd fel a dolgot, úgy, hogy tőled vesznek el valamit.
2013. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

A gyerekek számítanak az apjukra. Most, hogy új gyereke születik, másik házasságból, különösen oda kell figyelnie, hogy a gyerekei ne érezzék magukat elhanyagolva.

Mennyi idő van még a szülésig? Biztos úgy gondolja, időre végez mindennel. Vagy ha mégsem, alhat a ti hálószobátokban a pici néhány hétig, amíg úgyis szextilalom van.


Mi zavar pontosan? Hogy a volt feleségénél van? Mert ha emiatt vagy féltékeny, állítsd le magad. Azt pedig el kell fogadnod, hogy a közös gyereketek nem lehet fontosabb neki, mint a korábban született gyermekei. Ők is számítanak rá.

2013. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Hát ez elég nagy bunkóság tőle szerintem. Nem neked kéne lenned az elsőnek?
2013. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Miért kell, hogy legyen "első"?

Mivel több egy gyerek egy másiknál??

Aki arra kéri a szeretett társát, hogy rangsoroljon a gyerekei között, az nagyon súlyos hibába esik!

2013. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Azok a gyerekek most vannak ott, most kell lakniuk abban a lepukkant házban. A közös gyereketek még meg sem született, mi több, még napokig a kórházban lesztek a szülés után.


Ebből kitalálhatod, hogy melyik munka SOS és melyik a "ráér" kategória...

2013. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Már miért lenne a kérdező előrébb való, mint a GYEREKEI? Szerintem fogadd el, nyilván fontosabb, hogy előbb a meglevő gyerekeinek legyenek jó körülményei, a te gyereked még meg se született. Megértem, hogy rosszul esik, de te mentél hozzá gyerekes pasihoz, akkor számolj is a következményekkel.
2013. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Azok a gyerekek a volt feleségének és az új férjnek a gyerekei. A férjemnek is a mi babánk lesz az első gyermeke.

A mi szobánk most leginkább egy lomtárra emlékeztet. Elméletileg júliusban kellett volna itt tartanunk, de mindenki késett a munkával és ez lett belőle. Nem tudom, hogy mire számít, de péntekre vagyok kiírva indításra és ha minden jól megy hétfőn jövünk haza. Egy hétvége alatt nem hiszem, hogy mindent be tudna fejezni, mert még a vakolat sem tud tisztességesen kiszáradni. Én sajnos nem tudok a szobán dolgozni, feküdnöm kell, mert nagyon alacsony a vérnyomásom és állandóan elájulok, ráadásul egy rosszul sikerült esés miatt még a bal csuklóm is eltörött.

Nem tudom, hogy mi zavar. Úgy minden! Semmi nem úgy alakult ahogyan terveztük és most még a férjem is jótékonykodik ahelyett, hogy belehúzna, ha már eddig halogatta.

2013. nov. 6. 17:38
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Örülj, hogy ilyen gondoskodó férjed van. Más inkább beperelné az exét, hogy vegyék el a gyerekeket, mert milyen az, hogy így élnek, ő meg segít. Ez azt mutatja, hogy adott esetben te is számíthatnál rá, még akkor is, ha esetleg elváltok. A régi asszonytól elvált, téged vett el, neked csinált gyereket. Ennyi neked nem elég?
2013. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Te jó ég... Hétvégére vagy kiírva, és a férjed még hozzá sem fogott? Hova szándékozza vinni a babátokat? Az exhez, mert ott kész van minden?

Nem te vagy túlérzékeny, egyszerűen csak szeretnél magatoknak egy rendezett környezetet, amelyre a jelek szerint esélyed sincs. A férjed nem nagyon gondolkodik előre a jelek szerint.

A válaszolókat meg nem értem, hogy neked még örülnöd is kéne, hogy a férjed milyen jószívű...

2013. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!