Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról akik vállalnak közösen gyereket, de nem akarnak rögtön összeházasodni?

Figyelt kérdés
Adott egy pár, tegyük fel még egy éve sincsenek együtt és úgy döntenek, hogy belevágnak a gyerekvállalásba... A házassággal viszont még várnának egy kicsit.
2013. nov. 10. 22:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
nekem van olyan ismerősöm akinek 3 gyere van, de nem házasok a párjával, akitől a gyerekek vannak. A legidősebb gyerekük már 18 éves.
2013. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Semmi az ő dolguk.
2013. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
Semmi különöset nem találok ebben.
2013. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Ha van apasági nyilatkozat akkor nekem mindegy, ellenkező esetben naiv dolognak tartom jogi oldalról - érzelmileg pedig minden esetben a magánügyük.
2013. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
Ja azt nem láttam, hogy egy éve sincsenek együtt :S Akkor úgy gondolom, hogy rohadtul felelőtlenek...
2013. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

és ha ezt mondjuk a gyereked teszi?

Mondjuk a l?nyod hazaßllit terhesen és azt mondja hogy nem akarnak hazasodni a parjaval..?

2013. nov. 10. 23:09
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
A lányom ugyanígy megteheti ezt. Ő is ugyanolyan állampolgár, mint azok, akik nem a lányaim.
2013. nov. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
22%

Mi a véleményem?...

Elég furcsa, hogy gyereket akarnak közösen vállalni, viszont az életüket nem akarják törvényesen összekötni...

Aki arra sem hajlandó, hogy törvényesen, ország-világ előtt házastársának elismerjen, annak én nem szülnék gyereket...

2013. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom, mi nem vagyunk falusiak. Tudom, hogy ott valami családi becsület kérdése, hogy a legény elveszi-e a lyányt, különben kibeszélik az öregasszonyok a családot az artézi kútnál, de nálunk nem ettől működik a dolog. Inkább kívánok a lányomnak ötven boldog évet meg három gyereket házasság nélkül, mint esküvővel egy barmot, akit aztán nagyon nehéz elhajtani a háztól, ha úgy hozná a sors.
2013. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
és arrol az anyarol mi a velemenyetek, aki keptelen ezt elfogadni es szemelyes sertesnek veszi hogy az o lanya nem ugyanugy gondolkodik? Majd kijelenti, hogy majd akkor jelentkezz ha ferjhez mentel?
2013. nov. 10. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!