Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik időszak volt párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik időszak volt párkapcsolatod/ házasságod legrosszabb időszaka?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 19:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
A vizsgaidőszakok.
2014. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 bibus26 ***** válasza:
84%
A gyerek születése utáni hónapok...
2014. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

Amikor még nem voltunk együtt:D

Na viccet félretéve, talán a legrosszab az a periódus volt, mikor úgy alakult, hogy mindkettőnknek nagyon elegünk volt a munkahelyünkből, stresszesek voltunk miatta, főleg én. Aztán őt áthelyezték, engem meg kirúgak, na akkor mégrosszabb volt. Szerencsére hamar találtam munkát, ami sokkal jobb, mint a régi, ő is szereti a mostanit helyét, szóval minden rendbejött.

2014. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
költözés/felújítás, vizsgaidőszakok, meg gondolom a gyerekszületés utáni hónapok ami még várható... summázva azok az időszakok, amikor túlságosan le vagyunk terhelve, fáradtak, idegesek türelmetlenek vagyunk - rossz esetben egymással is.
2014. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%

"meg gondolom a gyerekszületés utáni hónapok ami még várható" Ezt ha ennyire biztosra veszed,hogy még meg sem történt,de már ezt írod,akkor bocsi,hogy ideoffolok,de ez ilyen általános?

De azért nem csak offolni akarok,viszont a kérdésre nem találom a választ...pedig gondolkodtam rajta.Passz,volt sok.

2014. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%
Az az 1-2 hónap amikor hirtelen mindketten kevesebb pénzt kaptunk és nem ehettünk jó kaját, csak posványt.
2014. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
39%

Talán az, amikor a férjem az unokatestvérét vitte Bécsbe. A rokona viccből félrerántotta a kormányt és balesetet szenvedtek. A férjem karja két helyen is eltört, eszméletét vesztette, az unokatestvére meg lábtörést szenvedett. Persze én idegroncs lettem. Busszal rohantam a kórházba. Amikor magához tért beszéltem vele, aztán jöttek anyósomék, meg apósnak a testvére. Após testvére teljesen megkattant, majdnem neki esett a páromnak. Aztán meg az egész rokonság máshogy tudja a történetet, szóval a férjem a gonosz. Anyósomék vették nekünk nászajándékba a kocsit júliusban( május végén házasodtunk össze). Teljesen kiakadtak az unokatestvérre, hogy egy Porschet összevert. Aztán a vita odáig fajult, hogy a férjem a hibás. Anyósomék ellenük, meg a rokonság. Aztán mi is vitáztunk itthon. Szerencsére novemberbe tisztázódtak a dolgok nagyrészt, már csak após testvére hisztizik. De ő meg idővel lenyugszik.

Lehet picit zavaros lett. Szóval mindenki vigyázzon, ha Bécsbe megy:)

2014. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
15%

Nekünk még nincs gyerekünk, de szerintem az lesz a legboldogabb időszak, ha egészséges babánk születik.

Visít, kelni kell hozzá, pelenkázás stb, de akkor is a mi kis édes babánkról lesz szó.

2014. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
29N
2014. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
5%
Kb, egy és háromnegyed éve vagyunk együtt. Két picit súlyosabb periódus volt, de azok is 1-2 napig tartottak. A párom néha elég figyelmetlen és hajlamos az önzésre rosszabb napjain, én meg alapvetően nagyon érzékeny vagyok, bumm! aztán néha nem is érti, mi a baj, meg szerinte túlreagálom, de aztán rájön, hogy azért nekem is van igazam :D. Persze ez egy jó kis veszekedés után. Soha rosszabb ne legyen. Amúgy alapvetően nagyon jó a kapcsolatunk :).
2014. jan. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!