Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy vegyem rá a férjemet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a férjemet a mosogatásra?

Figyelt kérdés

Minden mást megcsinálok, de mosogatni nagyon nagyon utálok. Megcsinálom, de nagyon nem szívesen. Hogy vegyem rá, hogy néha ő is mosogasson el?

Házimunkából annyit csinál, hogy néha beteszi a mosást és segít teregetni...


2014. jan. 9. 09:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
Mindketten dolgoztok? Ki keres tobbet?
2014. jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Kérd meg szépen. Ha szeret, úgy is megteszi érted hébe-hóba. Az enyém sem szeret semmilyen házimunkát. De ha megkérem valamire mer én mást csinálok, vagy a gyerekek miatt nem tudom megcsinálni akkor éppen, azt megcsinálja, minden szájhuzgálás nélkül.
2014. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Mindketten dolgozunk. Az miért fontos, hogy ki keres többet? :O
2014. jan. 9. 09:44
 4/33 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem hogy jön ehhez, hogy ki keres többet?! Nem mindegy? Attól néha besegíthet.
2014. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%

Nem rávenni kell, hanem megkérni...


Az " Elmosogatnál kérlek!" Mondat nagyon célravezető és hatásos nálunk:)

2014. jan. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki ugyan ezt, amit most nekünk leírtál. Kérd meg szépen, hogy a mosogatást vállalja be.

Nálunk, amíg mindketten dolgoztunk megosztottuk a házi munkát. A férjem porszívózott, mosott és mosogatott én port töröltem, vasaltam és felmostam. Főzni mindig együtt főzünk.

2014. jan. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
13%

Azert mert aki tobbet dolgozik kint, az aranyaiban kevesebbet otthon.


Annak persze az egvilagon semmi akadalya nincs, ha megkered hogy a hazimunka raeso reszebe a mosogatas is bekeruljon.


A neha beteszi a mosast esetleg segit teregetni az igen keves, ennel meg en is tobbet csinalok, pedig nalunk a felesegem nem dolgozik, en pedig jol keresek.

Ja, es a gyerekkel foglalkozas/torodes/pelenkacsere/felvetel ejszaka es megnyugtatas az NEM hazimunka, az alap dolog hogy az apa ugyanugy csinalja ha otthon van.

2014. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
36%
Vegyél egy mosogatógépet. Ha te utálsz mosogatni, miért gondolod, hogy az általad utált munkát a férjednek kellene elvégezni ? Ne azért végezze, mert Te utálod, hanem azért, mert Ő csinálja meg jobban !! Csak az a baj, hogy ha nem összefogottan főzöl technikai értelemben és indokolatlanul sok lesz a mosatlan, akkor ennek a levét miért a férj igya meg ?
2014. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
42%
Vegyetek mosogatógépet!
2014. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%

Vennék én is, de nem fér be a konyhába...:(

/nagyobb konyhánk lesz az lesz az első, amit beszerzünk:)


5.

2014. jan. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!