Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti eszrevettetek olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti eszrevettetek olyat, hogyha tobb hazaspar van jelen egy hussutesen, bulin, akkor a nok elkezdenek egymassal versenyezni, hogy kinek van "kedvesebb" ferje?

Figyelt kérdés

(Ami ugye ferj szempontbol azt jelenti, hogy kinek papucs a ferje.) Tapasztaltatok ilyet? Es ha igen, akkor mi ennek a pszichologiaja? Tehat miert jo ez a felesegeknek? Ez hierarchia mutatasa?


"Dragam, hozz egy uditot!"

"Kincsem! Kimennel bemelegiteni az autot!"

stb...



#férj #buli #női hierarchia
2014. jan. 27. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vettem észre mert nálunk nem ez megy.

Mondjuk az is hozzátartozik, hogy mi nem cikizzük a pasijainkat mert jóemberek, és ők se veszik be a macsó blablát.

2014. jan. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nálunk sincs ilyen.
2014. jan. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Ez nálunk is ismeretlen dolog. Mivel a hússütés "pasi-meló"-nak van kikiáltva, ezért inkább a jelen lévő nők visznek a grill mellé mindenfélét, amire a fiúknak szüksége lehet. A felállás a következő: férjek a grill mellett, feleségek a teraszon :-)

2014. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Húst a férfiak sütik:)


Amúgy nincs versengés, hogy kinek milyen a férje. Hisz ismerjük egymást. Tudjuk, hogy ki milyen. Például a férjem csak azért mert kérem nem fog pattani egy üdítővel, viszont mielőtt eszembe jutna, hogy fázok hozz nekem takarót, hogy magamra terítsem.

2014. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Én ezt nem vettem észre. Primitív társaságokban bizonyára előfordul az ilyesmi...
2014. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ilyesmi. Persze, megkérjük a másikat, hogy hozzon vmit, de ez kölcsönös... ha a férfi van ott a kajás asztalnál, akkor a felesége szól, hogy hozzon neki egy kis krumplit, de ha az üdítőknél meg a feleség, akkor fordítva. Apukámat szoktuk még kiküldeni a kocsihoz, de akkor sem ugráltatásból, hanem mert az övé az autó, és nála van a kulcs :D.
2014. jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

Kedves kerdezo, erre ne varj oszinte valaszt es a nok ezt nem is veszik eszre, mert termeszetes, hogy a ferj ugraltathato.

"Szeret es megtesz nekem mindent"

2014. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem is nekem tunt fel eloszor, hanem a baratom mondta, hogyha tarsasagban vagyunk, teljesen maskeppen beszel vele a felesege, mint otthon 4-szem kozt. Es utana kezdtem el figyelgetni.


Es nemcsak a baratom felesegenel, hanem a tobbieknel is. Mintha versengtek volna.


Nem magara arra lennek kivancsi, hogy letezik-e vagy sem(a nok itt biztosan nemet mondanak), en viszont igen-t, hanem arra inkabb mi a pszichologiaja?


Tegyuk fel, hogy letezik ilyen. Miert lehet jo ez egy felesegnek?

El van nyomva a kapcsolatban es igy kompenzal esetleg?

2014. jan. 27. 11:38
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. Nem akarok boxolni, csak én ezt eléggé gyermeteg viselkedésnek tartom. De végül is nem ez a lényeg.


Kérdésedre válaszolva:

Ha van valami alapja, akkor az, hogy ezek a nők saját érzésük szerint sem az "alfahímet" fogták ki, így azért megpróbálják a látszatot fenntartani. Persze ha esetleg mégis sikeres alfahím, akkor meg úton útfélen féltékenykednének minden létező másik nőre, így ezzel demonstrálják, hogy az illető foglalt. Gondolom...de nálunk ez nem jellemző, főleg nem társaságban. Inkább az ellenkezője. Én pl. sokkal segítőkészebb vagyok, hiszen mégis csak én vagyok a vendéglátó, vagy a vendég. Nálam mindkét eset hálát feltételez a társaság felé, hogy eljöttek, vagy vendégül látnak, nem érzem szükségét a versenynek.


A nőket én sem tudom megérteni.


28/N

2014. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én sem tapasztaltam ilyet, pedig mi most szilveszterkor is 4 pár volt jelen. Abból az egyik pár tagjai az osztálytársaim voltak, a másik pár tagja szintén, tehát 2001 óta ismerjük egymást, nem szoktunk ezen versengeni, hogy kinek a férje kedvesebb.
2014. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!