Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válságban a házasságom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válságban a házasságom! Szerintetek van értelme segítséget kérni a férjem legjobb barátjától, hátha ő beszél a fejével?

Figyelt kérdés
A srác külföldön él, így e-mail, vagy skype lehet, de ez mindegy is. Amikor itthon voltak kitárgyalták a kapcsolatunkat, nyilván a férjem a saját verzióját adta elő, olyan apróságokat kihagyott, hogy hogy beszél velem, és emiatt vagyok magam alatt, stb. Szerintetek van értelme beavatni a srácot a részletekbe is, esetleg megkérni, hogy beszéljen vele? Már a válásnál tartunk.

2014. febr. 3. 10:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Hülyeség.
2014. febr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
43%

az energiadat inkabb a ferjedre forditsd

Minden hazassag megmentesere van remeny

Meseld el mi a gond hatha segithetunk.

Tedd fere a buszkeseged es szeressd a ferjed tiszteld es segitsd igy meg tudod oldani a hazassagi krizist

2014. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%

Nincs...

Ha a prom az en haveromtól kérne tanácsot, akkor az lenne az utolső tette...

Az ÉN haveromnak nekem van jogom anynit elmondani amennyit én akarok megosztani vele...

Ha afeleségem befolyásolná nem is biztos,mhogy a haverom lenen utána..

2014. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hát igen, próbálom menteni, de már évek óta mélyen vagyunk sajnos... Tudom, hogy hol tudnék javítani, de egy elutasító emberrel, aki nem is engedi nem egyszerű... Sok a gond, leginkább az, hogy nincs tisztelet. Már a gyerek előtt sem.
2014. febr. 3. 10:11
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nektek kellene beszélgetni egymással!!!!!!!!!! Ha meg egymással nem tudtok boldogok lenni akkor majd külön azok lesztek.
2014. febr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem vonom be a srácot, mégis az ő barátja. Sajnálom, hogy csak az egyik oldalt ismeri, és fogalma sincs arról, mennyire megváltozott a barátja (a férjem) az évek alatt (ugye külföldön él, így ritkán találkoznak), de tényleg meg kell próbálni nem erre fecsérelni az energiámat.
2014. febr. 3. 10:15
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

de ha már nem is tisztel, ráadásul a gyerekek előtt se, akkor mit akarsz még? :( Megvárod, amíg a gyerekek is átveszik a stílusát,mert hát apától is azt látták, hogy úgy beszél veled mint egy kutyával/cseléddel, akkor nyilván nekik is szabad?

a férjed haverját pedig hagyd ki a dologból, nyilván némileg elfogult a pároddal kapcsolatban, na meg a "betyárbecsület" miatt se fog beleszólni a kettőtök dolgába.

egyébként te is tudod, hogy egy kapcsolatot csak akkor lehet megmenteni, ha mindkét fél ugyanúgy akarja és ugyanannyi energiát is fektet bele.

2014. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ő úgyis a férjed pártjára állna, lehet még bíztatná is a válásra vagy a nőzésre. Szerintem nem a te érdekeidet tartaná szem előtt. Fölösleges bevonni. Csak többet ártanál magadnak vele, mint amennyit használna.
2014. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de ha gyerekvállalás előtt sem volt meg az alapvető tisztelet irántad, akkor miért kellett egy ilyen embernek még gyereket is szülni?

Nem lett volna könnyebb kilépni egy olyan kapcsolatból, ami egyértelműen rossz még gyerek nélkül, mint most erőlködni és kínlódni úgy, hogy van már gyerek is?

És senkit nem vonnék be ilyen mértékben a házassági problémákba, hisz a barát mit tud tenni? Beszél vele? És attól majd fog tisztelni a férjed? Nem hiszem. Inkább még neki fog feljebb állni, hogy neki mi köze van ehhez az egészhez. Az más, hogy az ember elmond néhány dolgot a barátjának, de az megint más, hogy teljesen belevonják a dolgokba.

Le kell ülni nektek a férjeddel ketten és a gyerekre való tekintettel normálisan megbeszélni, hogy miért nem tisztel, miért ilyen, van-e mód rá, hogy változzon a helyzet. Ha ez nem sikerül, akkor sokkal jobban jársz, ha kilépsz ebből a kapcsolatból és elválsz.

Mert hidd el, hogy a gyerekeknek nem az a rossz, hogy a szülei elválnak, hanem ha házasok és közben agyon marják egymást és egyik sem boldog. Ettől rosszabb hidd el, hogy nincs!

2014. febr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nevetséges, gyerekes dolog ez az egész.
2014. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!