Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden kapcsolatban elmúlik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban elmúlik a szerelem, vannak mélypontok, és nem mindig könnyű szeretni egymást?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak mélypontok, és mindkét félen múlik, hogy az egó nyer, vagy a szeretet. Túl vagyok már néhány ilyenen, és ahelyett hogy eldobtuk volna egymást, megbeszéltük, és minden ilyen után javult a kapcsolatban valami. Kommunikáció, türelem, megértés, őszinteség. Persze csak ha mindkét fél akarja. Ha nem, akkor úgy is addig támad az egyik amig vége nem lesz.
2014. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mélypontok szerintem minden kapcsolatban vannak, szeretni könnyű, csak a körülmények időnként megnehezítik. Azt nem tudom, hogy örökké tartó szerelem van-e, de nekem jelenleg olyan van, ami 14 éve tart és nem csendesült szeretetté, hanem a mai napig szenvedélyes szerelem.
2014. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon erősen el kell határozni, még az elején,hogy kitartunk egymás mellett. Ehhez kell ezután tartani magunkat. Ha egyszer az ember eldönti,hogy megházasodik akkor ne létezzen olyan,hogy válás. Alakítsák az után a körülményeket olyanná,hogy a kapcsolat fenn maradjon. Lehet hullámvölgy. A szeretet is elmélyül. A kitartás,ami számít!
2014. febr. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2014. febr. 17. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden párkapcsolatban, és házasságban jönnek nehézségek. pl munkanélküliség, vagy pl ha kiderül hogy nem lehet gyereketek pedig akartok....de ezek nem szabad hogy az egymás iránti érzéseket befolyásolják.


Az igazi szerelem soha nem múlik el.....mert ha elmúlik akkor az sose volt igazi tiszta és őszinte szerelem. Csak fellángolás, testi vágy, jól megvannak....akármi, de nem igazi szerelem.

2014. febr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak mélypontok, amiken csak akkor lehet túljutni, ha mind a ketten eléggé akarják, hajlandóak dolgozni érte. De hogy elmúlik-e minden esetben a szerelem? Nem. Szelídül, megváltozik, átalakul, de egy jó kapcsolatban nem múlik el.
2014. febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Nem múlik el, csak szelídül idővel. Hullámvölgyek mindig lesznek, mert mindenki változik és alkalmazkodni kell a másikhoz. Kérdés ez mennyire megy a két embernek.
2014. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egy hosszabbak a mélypontok és egyre rövidebb ideig tartanak a "jó időszakok" és azok sem felhőtlenek már. Ha hazajön és kivételesen nem hord le valamiért, esetleg feltesz egy érdeklődő kérdést, akkor már mennyekben vagyok. De olyan, hogy odajött megsimogatott, megpuszilt már évek óta nem volt. 31L
2014. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!