Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl sokszor ölelem meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokszor ölelem meg a párom?

Figyelt kérdés

Láttam a páromon, hogy fura, ezért megkérdeztem, hogy mi a gond. Megemlítette, hogy túl sokszor ölelem meg és néha már matrica vagyok. Most eléggé meg van fázva, lehet, hogy emiatt is kicsit ingerültebb és nem hiányzik neki annyira. Én mondjuk nem tartom annyira soknak, mert van, hogy 2 óráig nem ölelem meg vagy adok neki puszi, mert épp én is el vagyok foglalva a saját dolgommal.

Valaki tapasztalt hasonlót? Idegesítő vagyok számára?

Kicsit próbálom magam visszafogni, nem szeretném megfojtani a szeretetemmel, csak én ilyen törődő személyiség vagyok. :)

Egyébként tudom, hogy nagyon szeret és idén nyáron lesz az esküvőnk és már Ő is nagyon várja. Amúgy 4 éve vagyunk együtt.

Mi a véleményetek?


2014. febr. 19. 23:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Van, hogy 2 óráig nem öleled meg?

Adj neki egy kis szabadságot..

2014. febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Hmmm hát azt kap bőven. :) Nem tartom pórázon, oda megy, ahova akar, ezt Ő is tudja. Amikor mondja, hogy találkozik a barátaival, akkor is csak annyit mondok, hogy oké és jó szórakozást.

Most már tudom, vissza fogom fogni magam ebben az ügyben. :)

2014. febr. 19. 23:23
 3/22 anonim ***** válasza:
46%

Néha engem is idegesít hogy a párom folyton ölelget. Nem vagyunk dedósok már :)

Szeretem, ő is szeret, de ne fojtson meg a szeretetével...

2014. febr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Akkor megnyugodtam, hogy nem azért mondja, mert már nem szeret úgy, mint régen vagy ilyesmi...
2014. febr. 19. 23:26
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit mások az igényeitek ilyen téren.

A volt barátom is ilyen volt: rám szólt, hogy megfojtom a szeretetemmel, mert túl sokat bújtam, ölelgettem. A férjem szerencsére pont az ellentéte ilyen szempontból: igényli a szeretgetést, ölelgetést.

De a volt barátommal sem ez volt a szakítóok, visszafogtam magam kicsit és kész.

2014. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
én is ilyen vagyok. Eleinte még el is vártam tőle, h ő is ilyen legyen. Aztán megtanultam, h ha eszik, hagyni kell, ha tanul hagyni kell. Cserébe ha megkérem, h jöjjön oda és öleljen meg, miközben épp tanulok pl akkor megteszi. Én meg ha nagyon ölelgetni támad kedvem, de tudom h zavarnám, akkor távolról figyelem, és örülök a fejemnek, h milyen cuki mikor koncentrál :D Szóval fogd vissza magad néha, régen én is azt hittem, h én nem vagyok rá képes, mert én ilyen vagyok, de már simán megteszem, mert tudom, h neki meg az a fontos h ne fél percenként a nyakában csüngjek.
2014. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, #5, #6 Legyetek a feleségeim!!! Léééééécci!!!

Az én feleségem 16 év alatt, talán egyszer sem ölelt meg, csak úgy. Szóval mondjátok meg a pasijaitoknak, hogy ne nyavalyogjanak, hanem menjenek minden vasárnap a templomba, hálálkodni, hogy ilyen csajokat találtak maguknak. Lesz még idő, amikor könyörögni fognak egy ölelésért, majd akkor ti is tagadjátok meg tőlük, hadd érezzék, hogy milyen fájdalmat okoztak nektek.

2014. febr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
6s vagyok, de ember...neked is jókor jut eszedbe, h az asszony nem felel meg az igényeidnek....
2014. febr. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
7: Az tuti, hogy nagyon jól fogod magad érezni, ha egyszerre két ölelgetős feleséged is lesz a mogorván felül :)
2014. febr. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%

Ha valaki beteg, és olyan, akkor nagyon óvatosan kell vele érintkezni. Én nagyon dühös leszek betegen, ha a feleségem odajön, és azzal az indokkal hogy ő megölel, engem kényszerít arra, hogy arrébb menjek mondjuk az ágyon, vagy valamilyen testhelyzetbe kényszerüljek hosszú ideig, hogy ő hozzám tudjon bújni. Miközben mondjuk 10 másodpercenként az orromat fújnám, vagy fáj valamim. Sőt még az is dühít ha olyan kérdéseket tesz fel, amire muszáj válaszolni. Pl. az egy jó kérdés, hogy "Szóljál ha hozzak egy teát.". Az nem jó, hogy "Hozzak egy teát? Nem. Hozzak egy gyógyszert? Nem! Hozzak egy pokrócot? Nem, inkább csak hagyjál békén légy szíves...". Annak viszont végtelenül örülök, ha odajön egy pillanatra, és megsimogat.


Mindezek mellett, ha korábban örült, ha megölelted és viszontölelt, mostanában pedig nem, akkor baj van.

2014. febr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!