Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl sokszor ölelem meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokszor ölelem meg a párom?

Figyelt kérdés

Láttam a páromon, hogy fura, ezért megkérdeztem, hogy mi a gond. Megemlítette, hogy túl sokszor ölelem meg és néha már matrica vagyok. Most eléggé meg van fázva, lehet, hogy emiatt is kicsit ingerültebb és nem hiányzik neki annyira. Én mondjuk nem tartom annyira soknak, mert van, hogy 2 óráig nem ölelem meg vagy adok neki puszi, mert épp én is el vagyok foglalva a saját dolgommal.

Valaki tapasztalt hasonlót? Idegesítő vagyok számára?

Kicsit próbálom magam visszafogni, nem szeretném megfojtani a szeretetemmel, csak én ilyen törődő személyiség vagyok. :)

Egyébként tudom, hogy nagyon szeret és idén nyáron lesz az esküvőnk és már Ő is nagyon várja. Amúgy 4 éve vagyunk együtt.

Mi a véleményetek?


2014. febr. 19. 23:16
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Viszont a párom is rengetegszer hozzám bújik meg fogdos. :)

Engem meg speciel nem zavar,mert imádom, de amúgy én ilyen vagyok már vele évek óta, eddig imádta, most lehet már sok neki meg még a betegsége is rátesz.

Egyébként meg az igényeink kb. 90%-ig megegyeznek.

2014. febr. 20. 15:16
 22/22 anonim ***** válasza:

Ha a párod is szokott bújni, akkor szerintem főleg most a betegsége miatt ilyen.

Nekem pl. az elmúlt időkben annyira kiszáradt a bőröm, hogy egy élő seb volt és akkor nem szerettem, ha a párom megölelt, mert ha a bőröm bőrrel érintkezett és akár egy kicsi nedvesség, izzadtság akaratlanul is hozzáért a sebekhez, nagyon csípett.

A párom is ingerült, ha meg van fázva, olyankor nem is e hagyományos módon ölelem, hanem ha fekszik az ágyban pl. az oldalán, csak mögésimulok.

2014. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!