Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem működik a szex. Kevés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem működik a szex. Kevés a szenvedély, unalmas. Hogyan lehet egy házasságba vissza hozni a tüzet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 13:45
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Nincs senkije, ebben biztos vagyok!


Nem nem engedem, hogy betegye, egyszerűen tudom, hogy ez nagyon furcsa, de így alakult, megszoktunk, néha-néha van rendes szex is, de az csak ritkán okoz örömöt, rengetek a kudarc és ez már elvette a kedvünket tőle...


Tudom hogy ez borzalmas, de teljesen tanácstalanok vagyunk...

2014. febr. 20. 14:30
 12/42 anonim válasza:
16%
Kicsi a farka?
2014. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
67%

valamitől van benned 1 gátlás nem tudod elengedni magad .

kerestek fel egy szakembert.

2014. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan neked miért ,nem jó ? fáj vagy száraz vagy vagy méret nagy neked?
2014. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
86%

Ez egyáltalán nem normális. Rég szakemberhez kellett volna fordulni.

Milyen tüzet akarsz visszahozni, amikor vaginálisan sose volt jó? Akkor nem mondhatni, hogy valaha is tüzes szexuális életetek volt...


Az is érdekes, hogy egy 24 éves srácnak megfelel a behatolás nélküli szex.

2014. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy nincs állandó partnere melletted. De mondjuk hivatásoshoz jár időnként... 24 évesen nem hiszem, hogy kielégítené a petting :o
2014. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Mindegy, hogy ki mit hisz! Tudom hogy nincs senkije, és nem is jár senkihez!
2014. febr. 20. 15:09
 18/42 A kérdező kommentje:
Nem kicsi a pénisze,
2014. febr. 20. 15:09
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp szakember kell.


Intim dolog, nem kell rá itt, mindenki előtt válaszolni, de ha korábban mással is éltél nemi életet, át kell gondolni, az jó volt-e, és ha igen, mi volt a különbség. De mindenképp menjetek orvoshoz, mert így nem lehet leélni egy életet.

2014. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
84%
nagyon szemét leszek, de ez az a helyzet, amikor bizony megjátszottam volna érte, értünk, hogy jó az is, ami nem jó... nekem sincs hüvelyi orgazmusom, soha nem is volt, nem is hiányzik, megoldjuk máshogy, de ez nem azt jelenti, hogy ő emiatt nem szexelhet nromálisan...
2014. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!