Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Maradjak a feleségemmel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak a feleségemmel a gyerek miatt?

Figyelt kérdés

Terveztük a gyermeket, mind a ketten nagyon vágytunk rá. Ami viszont utána jött, arra senki sem gondolt. Az igazi fekete leves. Tönkrement teljesen a házasságunk a terhessége alatt. Annak ellenére hogy mindenki mellette volt és támogatta, főleg én, egész egyszerűen pszichikailag kifordult magából. Nagyon nehezen viselt minden egyes napot. A kilenc hónapra és még utána is megszűnt köztünk az együttlét. Emiatt sosem bízott bennem. Okot pedig nem adtam rá. De még ha boltba mentem akkor is felhívott 5 percenként és akkor is ha munkába voltam.


Most időt kértem, mert én kezdek kikészülni vagy már ki vagyok. De ott a baba akit szeretek imádok... csak az anyja tudna megváltozni!

(Megjegyzem: rengeteget próbáltam vele beszélni, de hatástalan, ordítozok velem és mindenért mást okol)



2014. febr. 23. 15:34
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Az elírásokért elnézést, csak felzaklat a dolog ha még csak bele gondolok is.
2014. febr. 23. 15:36
 2/29 anonim ***** válasza:
71%

Hmm..én lehet, még maradnék, de csak max két-három hónapot. Ha azalatt sem változik, akkor inkább váljanak szét útjaitok.


De ez alatt a pár hónap alatt viszont mindenképpen érzékeltetném vele, hogy ez így nem mehet tovább, mert nem csak ő, de Te sem bírod már sokáig. Mindenképpen jelezd neki, hogy ez így nem jó neked, ami most van, különben nem lesz hatásos a "próbaidő"

2014. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
66%

Én maradnék, nyilván az anyaság miatt ilyen. Ha tudod, menjetek el valahová kettesben, ahol ő ismét nőnek érezheti magát.

Ha semmi nem működik, menjetek terápiára.

2014. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Már mondtam, hogy ez engem teljesen tökretesz. A munkába már nap mint nap úgy járok be mint egy zombi. De ha elküldenek, akkor meg el se tudom képzelni mi lesz...

Nem érti meg. Szerinte nekem minden derogál.

Pedig esküszöm nem így van. Amikor rosszul volt heteken-hónapokon át én főztem, vasaltam, vásároltam! Ennél jobban már nem tudom hogyan lehetne megfelelni valakinek?

Ráadásul azt képzeli, hogy nekem barátnőm van mellette, amiért Ő nem fekszik le velem.....

2014. febr. 23. 15:43
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk nemhogy az első hónap,hanem az első év is igencsak vízválasztó volt.Ha előtte minden rendben volt legyél még egy kicsit türelemmel,hátha megnyugszik.Tudom nehéz lesz,de ha ennyire padlón van anyu,gondolj bele milyen állapotban lesz,ha el is hagyod.Azt a babátok is nagyon megszívja.
2014. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
62%

Eltűnt az önmagába vetett hite. Talán könnyebbnek hite a terhességet is, és a gyermeknevelést is, ezért elégedetlen. Aki önmagával elégedetlen, az általában mással is az.


De lehet, hogy csak szimplán a hormonok játszanak vele. Ha mondod neki, hogy milyen szép, vagy hogy Te mennyire szereted őt, hogyan reagál?

2014. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
13%
Marad a zombiüzem.Ne csinálj semmit se.Úgyse tudsz elég szép meg okos lenni.Maradj ahol vagy.
2014. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%

Mennyi idős a gyerek? ( nem látom hogy esett volna róla szó, ha mégis akkor elnézést )

Én valószínűnek tartom a szülés utáni depressziót, akár fél éven át vagy ha nem kezelik tovább is eltarthat.Gondolom kimerült, önértékelési problémái lettek.Változott a teste, a személyisége, a mindennapjai. kb minden megváltozott az életében.A szex is valószínűleg ezért szűnt meg, mert nem tartja magát elég jónak és nincs kedve, vagy fáradt hozzá.Persze ezt beismerni elég nehéz... egyszerűbb a másikra kenni.A folytonos visszautasítás miatt gondolom már nem próbálkozol annyit, ebből adódóan gondolhatja ő hogy esetleg félre lépsz.Mindent át kellene beszélnetek szépen részletesen, az egy dolog hogy neki nincs kedve és háborogni kezd.Mikor ezt megteszi nyugodtan cuccolj össze egy-két hétre elegendő motyót és cuccolj el valahova hogy legyen ideje gondolkodni az egészen.Persze mondd is el neki, hogy nem lelépsz csak hagysz neki egy kis időt nyugiban hogy átgondolja, átértékelje az elhangzottakat.

Azthiszem ennyit tudok javsolni.

2014. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
2 hónapos a baba. Hiába dicsértem a külsejét, mert egyébként csinosabb mint előtte! Mert korábban volt rajta súlyfelesleg, de ez mostanra teljesen lement. A bókokat meg se hallja. A legutóbbi balhénál közölte velem, hogy hagyjam békén, nincs szüksége a segítségemre.
2014. febr. 23. 16:08
 10/29 anonim ***** válasza:
54%
Ha még csak két hónapos, legyél türelemmel! Az nagyon kevés idő, a hormonok tombolnak. És ha szoptat, akkor meg pláne nehéz. nekem 8 hónapos a kisfiam, most kezd helyrejönni a házaséletünk és most kezdem emberszerű képződménynek érezni magam. Végre van időm hajat mosni, kicsit sminkelni. Szóval legyél türelmesebb. Húzd meg magad, most bólogass aztán szerintem, ha régen minden jó volt, újra az lesz. Próbáld sokszor kivenni a gyereket a kezéből, hadd pihenjen. Mert könnyűnek tűnik a gyerekkel lenni neked, aki délután esik haza, három órát van a gyerekkel a fürdetésig, de egész nap a gyereket pesztrálni eléggé idegörlő.
2014. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!