Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mennyire jöttök ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire jöttök ki a párotokkal ha más pártra szavaz?

Figyelt kérdés
Nálunk Fidesz vs. Magyar Liberális Párt van. Ő konzervatív, én liberális vagyok, néha eléggé csúnyákat tudunk vitatkozni de végül mindig kibékülünk. Van itt valaki hasonló helyzetben? Nagyon érdekelne bárkinek a jó tanácsa hogy hogyan lehet ezt az ellentétet tompítani a mindennapokban. Előre is köszönöm! :)

2014. márc. 4. 19:51
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
23%
Szabad akarattal arra szavaz akire akar, egyetlen kivétel: Jobbik. Na ennél az ótvar társasággal kapcsolatban lenne cirkusz, az tuti.
2014. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk nem pártban, hanem a melegek jogaiban nyilvánul ez meg. Én támogatom a melegeket, hiszen ők így szeretik, nekik ez jön be, attól még, hogy nekem nem, nem fogom utálni őket. Ez olyan, mintha kiközösítenénk valakit azért, mert a kék a kedvenc színe, és nem a piros. A párom szerint viszont az összes meleget meg kellene égetni - persze neki is nagyrészt lány-lány típusú felnőttfilmjei vannak letöltve a gépén. Szokott ebből vita lenni, de ez szerintem egészséges, és hozzátartozik a hétköznapokhoz, unalmas is lenne, ha mindenben egyetértenénk. :)
2014. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk én vagyok az egyetlen ember az egész környezetében, aki más véleményen van a politikát illetőn. Legutóbb szóba hozott valamit anyós, amivel én nem értettem egyet. Mondtam, hogy tudom, hogy más a nézőpontunk, de én emiatt senkivel sem akarok vitatkozni, összeveszni. Ő megértette, és nem hozta fel újra a témát.

Szóval lehet kezelni a helyzetet. Én nem akarom meggyőzni őket, mert úgysem tudnám, ők sem tudnának engem meggyőzni, ezért meg kár lenne borítani a családi békét, ha egyébként rendben vannak a dolgok.

2014. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
72%
Egyszerű.Nem kell politizálni
2014. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
47%

nem..ha nem egyezne a véleményünk,akkor fel sem hoznánk a témát...


így sem igazán politizálunk, van jobb témánk is


nagyszüleim ha felhozzák, akkor mondjuk, hogy inkább ne, mert nem fog egyezni a véleményünk...


bár nem volt kérdés

amúgy én a fidesszel vagyok úgy, mint az első a jobbikkal..

én utoljára az utóbbira szavaztam, de most sok dologgal nem értek egyet, viszont az egyetlen reális ellenfélnek tartom a fidesszel szemben, és csak ezért valószínűleg a kisebbik rosszat, őket választom...

ha a fidesz nyer akkor mi megyünk az országból, már megbeszéltük...(4 pár, a gyerekekkel) adunk egy esélyt még, ezért nem mentünk tavaly...

2014. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
54%

Most lényegtelen a politikai beállítottságom, de én nem nagyon tudnék kijönni egy olyan emberrel, akivel az elveinkben nem egyezünk. Most itt nem a politikáról van szó!


Hogy tudna szót érteni egy pár, akinek az egyik tagja liberális, a másik meg konzervatív?


(Megj.: mi is elmegyünk, ha a Fidesz újra nyer... jobban fogalmazva elmenekülünk innen)

2014. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 lutaker ***** válasza:
46%
Ha a fideszre szavazna a párom úgy ott hagynám csak úgy laffanna.
2014. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
45%

Honnan tudod, hogy kire szavaz? A szavazás a legtelejesebb magánügyek egyike. SEnkinek semmi köze ahhoz, hogy ki kire akar szavazni. bemégy a fülkébe, X-elsz, kijössz, bedobod, pont.


Ps: Ha ő konzervatív, te pedig liberális vagy, akkor a kapcsolatodra ne vegyél mérget.

2014. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
29%

Egy idén nincs olyan párt ami megérné,erről ennyit.kettő: nem szoktunk a másik politikai nézetéről beszélni.

Végül ami a melegeket illeti,én csak azokat a melegeket ítélem el akik nem genetikailag melegek hanem csak divatból vagy legalábbis eltévelyedésből.

2014. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket! Ha a Fidesz újra nyer én is legszívesebben azonnal mennék a repülőtérre, de mivel még egyetemisták vagyunk nem tudunk csakúgy lelépni. Másrészt meg ő maradni szeretne.


Aki esetleg útra kel majd annak sok sikert és szerencsét kívánok egyúttal! :)


Bevallom meglepődtem hogy ilyen fidesz-ellenes hangulat alakult itt ki. :D Azt hittem 2/3-ad lesz itt is. De szerencsére tévedtem. :)


Természetesen várom a további hozzászólásokat is! :)

2014. márc. 4. 21:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!