Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan aki a házassága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki a házassága alatt fogyott le nagyobb súlyfelesleget, és ez negatívan befolyásolta a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Esetleg véget is ért a házasság, mert az egyik fél nem tekintett már ugyanúgy a másikra, mint a fogyása előtt...?
2014. márc. 18. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Ez érdekes kérdés. Nálunk pont fordítva van. A férjem hízott és pocakosodott el egy év házasság alatt. Én hiába szóltam neki időben, hogy csak azért mert házas lett, az még nem jogosítja fel, hogy +20 kiló rámenjen és undorító szakállat növesszen, és még szexinek is érezze magát. Aztán amikor kijentettem, hogy addig külön alszunk, amíg nem éri el, hogy ne undorodva nézzek rá, akkor hipp-hopp nem is zabált fel már este 11-kor fél rúd kolbászt egy vekni kenyérrel.

Szóval elhiszem, hogy igen, okozhat nagy változást a házzaságban a nagy testi változás, de hogy ez a fogyés miatt lenne, olyanról még nem hallottam.

2014. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a fogyásnak mindenki csak örül. Persze nem azt mondom, mikor egy normál testalkatú ember fogy le anorexiás alkatra. Vannak, akik szeretik a telt idomokat, vagy a macis pasikat, de szerintem ha az egyik fél úgy dönt, hogy változtat az életmódján, és ledob 10-20-50-x kilót, amennyi a feleslege, emellett mozogni kezd és egészségessé válik, azt nem hinném, hogy bárkinek a párja is felhánytorgatná. Ez nem csak a kinézetért van, hanem az egészségért. Egy szervezetnek nem mindegy, hogy 100 kg-t, vagy 70-et kell cipelni nap mint nap. Millió és egy egészségügyi kockázatot hordoz magával a túlsúly, és ha valaki ezt nem látja be, és a párjára fogyás után nem tud úgy nézni, ahogy előtte, meg is érdemli, hogy elhagyja az immáron egészséges társa, és hasonló szemléletű partnert találjon magának.
2014. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65kg voltam mikor megismerkedtunk. Most 50kg vagyok. Azelott olyan segges cicis egeszseges testalkatu voltam. Gyerekunk szuletese utan annyira megvaltozott az anyagcserem hogy keptelen vagyok hizni.172cm vok. Ehhez az 50kg nagyon keves. Xs-es ruhaim vannak. Vmilyen szempontbol orulok mert tenyleg olyan ruhakat vehetek fel amit azelott csak irigyeltem. Tornazassal elertem hogy nemcsak vekony hanem formas is lettem. Viszont mielott tornazni kezddtem a ferjem mondta hogy ez igy nagyon nem jo..zorognek a csontjaim meg stb.de ha nem tornaztam volna es meg mindig olyan kis kiszaradt lennek akkor sem fajult volna valasig. A fogyas mas mint a hizas. Ha 100kg ra hiztam volna akkor el tudom kepzelni hogy belso szepseg meg szerelem ide vagy oda nem kivant volna a parom es esetleg par ev mulva az igenytelensegem miatt elvaltunk volna.
2014. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nem, de olyan már volt, hogy azért nem tudtam már annyira vonzódni a volt páromhoz, mert lefogyott. Nem tehetek róla, engem fizikailag taszítanak a nagyon sovány férfiak. Nem emiatt szakítottunk, nem is bántottam miatta, hiszen attól ő még ugyanaz volt, de nagyon kellemetlennek éreztem. A hízás más, ha valaki hízik, azt nem bánom, az elviselhetőbb nekem, mint a soványság.
2014. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam. Főleg mert az extrém fogyás sokkal ritkább mint az extrém fogyás. Tegyük fel, hogy egy nő 100 kiló, ha lefogy 40-et még mindig csak normál testalkatú, vagy csinos, de nem sovány. Míg mondjuk ha egy 50 kilós nő hízik 40 kilót az már kövér... Viszont egy 70 kilós nő nem szokott 30 kilókat fogyni. ha meg 20-at fgy még mindig jól néz ki. Na ezt most megaszontam de remélem értitek!
2014. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!