Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van értelme folytatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni egy házasságot, ha?

Figyelt kérdés

A páromra (férfi) rámozdult egy nő(férjnél van). Először csak munkakapcsolatot akart vele fenntartani (ha a párom maszekon megcsinálna 1-2 dolgot, akkor a nő jobban járna anyagilag), de aztán ráhajtott.

A párom visszautasította a munkát, hogy akkor ő így nem vállalja, neki nem ér annyit az egész, hogy feszültség legyen köztünk. És azt mondta nekem, hogy ezek után a köszönő viszont is megszünteti a nővel.

1 éve hasonló szitu volt, egy másik nővel, akkor is ezt csinálta. Tőlem is elvárja, hogyha valaki rámhajt, kosarazzam ki, plusz tegyek úgy, mintha nem ismerném.


Mi van akkor, ha 5 év múlva már nem csak 2 nőt nem akar megismerni az utcán emiatt, hanem mondjuk 10et, és tőlem is elvárja hogy 10 férfit nézzek levegőnek?

Érdemes így egy házasságban élni?


Az emberek egyébként "jelentéktelenek" számunkra.

Valahol jól esik amit tesz, de nem lehet azt csinálni, hogy a fél várost levegőnek nézzük...


2014. ápr. 10. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Ezt te komolyan gondolod vagy kamu a kérdés?

Először is, ha úgy van nálatok, hogy veled is és a férjeddel is a fél város ki akar kezdeni, ott gond van, méghozzá veletek....

Normális kapcsolatban élő ember nem viselkedik úgy, hogy a fél város azt szűrje le, ez a nő/pasi akar valamit és akkor én kikezdek vele...

A másik dolog. Én inkább örülnék annak, hogy a férjem nem mozdult rá a csajra, hanem el akarja kerülni, mert ez a jobbaknál azt jelenti, hogy csak velem a házastársával akar párkapcsolatot és nem akar megcsalni.

2014. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha te emiatt nem akarod folytatni a házasságot te sem vagy komplett, de ő sem ha levegőnek néz embereket.


Mindazonáltal azok sem komplettek akik direkt ráhajtanak valakire ha tudják hogy házas.

2014. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Ezen túl sokat nem érdemes mélázni. Ha az ember viszonylag jó házasságban él, akkor lehet annyira tárgyszerűen viselkedni egy "ránk hajtó" partnerrel, hogy az ne sértődjön meg, de értsen a viselkedésből és ez ne okozzon feszültséget.
2014. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Te jó isten! elmondom én az egész várost levegőnek nézem mégsem haltam meg tőle. ha emiatt eldobnál egy házasságot akkor gratulálok.
2014. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Neked már az is baj, hogy a férjed visszautasítja a rástartoló nőstényeket???!!


Inkább arról mesélj, hogy milyen érzés agyhalottként létezni??

2014. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Én sem értem igazán, hogy mi a gondod. Ennyire kapósok vagytok, hogy állandóan vissza kell utasítanotok a fél várost? Az első válaszolóval teljesen egyetértek, ha mindenki veletek akar kikezdeni, valószínű ti küldtök félreérthető jeleket. Egyébként az jobb lenne, ha nem utasítana vissza senkit?
2014. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Neki nem az a baja, hogy a férje visszautasítja a "ráhajtó nőstényeket" :D hanem hogy neki is vissza kell utasítania a kanos hímeket.


"Tőlem is elvárja, hogyha valaki rámhajt, kosarazzam ki, plusz tegyek úgy, mintha nem ismerném."


"Valahol jól esik amit tesz, de nem lehet azt csinálni, hogy a fél várost levegőnek nézzük..."

2014. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem teljesen rendben van, hogy tisztel téged annyira, hogy nem akar bonyolítani semmilyen kapcsolatot nővel....
2014. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem, mi a gondod, kérdező. Ezért tönkretennéd a házasságod? Inkább örülj neki, hogy ilyen hűséges férjed van.
2014. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem lehet így tovább együtt élni, hogy mindketten hűségesek vagytok és leépítitek az érdeklődőket. :D

De most komolyan? Mi a baj? Hogy juthat valakinek erről eszébe a válás? :S

Csak nem megtetszett valamelyik udvarló? :D

2014. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!