Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek érdemes ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes ilyen körülmények között összeházasodni?

Figyelt kérdés
Szüleim sajnos meghaltak, párommal esküvőt tervezünk. Nem lenne fura úgy lagzit tartani, hogy csak az ő szülei lennének ott? Mit tegyünk? Legyen esküvő vagy ne?
2014. máj. 31. 10:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne fura?

Sajnos meghaltak a szüleid (részvétem!) de attól miért ne lehetne lagzitok?

2014. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy legyen.
2014. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Az esküdni lagzi nélkül is lehet. De ha a szüleid meghaltak, akkor azért tarthatsz lakodalmat.
2014. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Égő lenne, ha a párom búcsúzna a szüleitől, nekem meg nem lenne kiktől. Rosszul esne.
2014. máj. 31. 10:47
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező a szülőköszöntő.
2014. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan tartsatok lakodalmat, egyáltalán nem lenne illetlenség. A szüleid is biztos azt akarnák, hogy boldog legyél, hogy teljesüljenek a vágyaid.

Egyébként meg a "szülőnek megköszönés" rész nem kötelező. Mi is kihagytuk azt a részt, mert ugyan mindkettőnk szülei ott voltak, de a férjemet a nagymamája nevelte fel, és mivel ő már sajnos nem él, így nem lett volna kinek megköszönni a dolgokat. Semmi baj, kihagytuk azt a részt és kész.

Sok boldogságokt kívánok!

2014. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Párommal mindketten a hagyományos esküvőhöz ragaszkodunk. Ha lesz esküvőnk akkor az hagyományos lesz.
2014. máj. 31. 11:11
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne tartsatok szülőköszöntőt, meg kikérőt meg ilyeneket, biztosan megértik a szülei
2014. máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen szeretnétek hagyományos esküvőt és szülőköszöntőt, esetleg lehet tartani egy kis emlékezést a te szüleidre. Sírás lesz bőven, ez tulajdonképpen elkerülhetetlen. Én már láttam ilyet, ahol sajnos az apuka halt meg 1 évvel az esküvő előtt, az anyakönyvvezető mondott egy szép szöveget és ennyi.
2014. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Elhunyt szülőkről is meg lehet szépen emlékezni a szülőköszöntéskor.


Csak emiatt ne legyél bizonytalan az összeházasodásban.

2014. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!