Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hisztek az igazi szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek az igazi szerelemben? Létezik olyan, hogy 2 ember egymás mellett marad élete végéig szerelemben és tiszteletben és nem csalják meg egymást? A mai világban szerintetek létezik még ilyen?

Figyelt kérdés
Én hiszek ebben. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2014. jún. 10. 12:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
hinni kell és törekedni rá. aztán vagy sikerül vagy nem.
2014. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Abban hiszek, hogy van olyan, hogy két ember élete végéig együtt marad szerelemben és tiszteletben. De abban nem, hogy soha nem lesz semmi nagy problémájuk és nem csalják meg egymást. De a problémákat meg lehet oldani és túl lehet élni a hullámvölgyeket.
2014. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Jelenlegi párommal elmondhatom hogy ilyen a kapcsolatom
2014. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%

Én (már) nem hiszek. Szerintem ilyen nincs. (Esetleg olyanoknál lehet, akik nagyon-nagyon vallásosak, de ott teljesen más az értékrend is.) Mióta olvastam Máraitól Az igazi-t, azóta pedig pláne nem hiszek benne.

Lehet szeretetben, békében hosszú-hosszú évekig egymás mellett élni, de az "örökké" nagyon hosszú, nem tudom elképzelni, hogy pl. 50 év alatt egyik félnek sem jut eszébe másra nézni.

Aztán meg ki tudja, lehet, hogy csak én vagyok pesszimista, rossz emberekkel körülvéve. :)

2014. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves 3-as Ti mióta vagytok együtt? :)

2014. jún. 10. 12:39
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretnék hinni benne. Egyre nehezebb, de még nem adtam fel... :)
2014. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
az örök szerelemben nem hiszek, de abban igen, hogy örök szeretetben és tiszteletben igenis le lehet élni egy életet egy emberrel. :)
2014. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
"szeretnék hinni benne" - és a hit csodákra képes!
2014. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
Én meg pont az örök szerelemben hiszek, de abban nem, hogy ez garancia lenne arra, hogy valakivel egy egész életet le lehet élni.
2014. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
A párom szülei 65 évig éltek együtt. Apósom már nem él. A mama sokat mesél az életükről, mindig nagyon élvezem. Eszméletlen nehéz volt nekik. Ha a mai válási okokat nézzük, jó párszor elválhattak volna, de még sem tették. Mindig azt mondja, hogy ma is így döntene.
2014. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!