Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Elhagynátok/elhagytát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elhagynátok/elhagytátok a feleségeteket, csak mert nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 12:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2014. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Aki ezért elhagyja a feleségét, az nem is érdemli meg őt!
2014. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Nehéz kérdés, de attól is függ, hogy mi okból nem lehet gyermeke. Pl. ha egyébként termékeny, és csak a kihordására képtelen, akkor valószínűleg a béranyaságot vennénk igénybe (külföld).
2014. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
69%
Helyzetfüggő. Ha nem akar de házasság előtt még akart akkor gondolkozás nélkül.
2014. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%

A nagybátyám elhagyta a feleségét ezért.

De valahol igaza volt. Nagybátyám mindig szeretett volna gyerekeket. Jó módú, jóképű ember volt, és egyenes ember. Még az esküvő előtt elmondta a menyasszonyának, hogy 2-3 gyereket szeretne. Persze a menyasszony is. Összeházasodtak. Nagybátyám már a házasságuk első évében készült az apaságra. Anyagi gond nincs, ház, nyaraló, autó, minden van. Elhitte, hogy nem esett teherbe. Elmentek orvoshoz is, ahol megtudták, hogy mindketten egészségesek, lehet baba. De semmi. 12 évig reménykedett nagybátyám. 3 évvel ezelőtt azt mondta a felesége, hogy terhes. Nagy volt az öröm. Majd jött a tragédia. Elütötték. Nagybátyám sírva kérdezte a dokit a kórházban, hogy mindketten jól vannak? Baba is jól van? Az orvos csak lesett. Kiderült, hogy pár éve elköttette mindkét petefészkét. Soha nem lehet gyereke, soha nem is akart, csak a jómód, a pénz kellett neki. Megvárta míg felgyógyult a balesetből, majd elvált tőle.

2014. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Utóbbi sima gerinctelenség.... ha pedig valaki hazudik, hogy akar, aztán esküvő után mégsem....de amúgy lehetne gyereke, az is hazugság.


Én kifejezetten betegségre gondoltam. pl endokrin betegség amit ugyan kezelnek, de így sem jön össze...

2014. jún. 21. 12:37
 7/32 anonim ***** válasza:
58%

Nos, hamarabb hagy el egy no egy ferfit, ha annak nem kehet gyereke.... Olyankor mindenki megértő. Fordított esetben viszont mindenki lakásnak tartja a ferfit.

Embere válogatja, hogy kinek mi a fontosabb: egy gyerek, vagy a társ.

2014. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%
Én nő vagyok és ha nem lehetne gyerekem és ő szeretné, én előbb hagynám el, hogy valaki más boldoggá tegye.
2014. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nõvérem nagyon szeretett volna gyermeket.Kezelték össze-vissza, végül kiderült, hogy a férjének nem lehet gyermeke.Mégsem hagyta el a férjét.
2014. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
Beszéltünk anno arról,hogy mi lenne ha nem lehetne.Szerencsére azon az állásponton volt hogy fogadjunk örökbe,mert gyerek nélkül egyikünk sem akart volna élni.Tehát a válasz az,hogy csak azért mert nem lehet gyereke,meddő,azért nem,de ha egyáltalán nem akart volna gyereket,akár örökbefogadottat sem,akkor igen.
2014. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!