Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megismerkedtem egy 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy 29 éves férfival, aki még a szüleivel lakik, szerintetek lehet vele komolyan tervezni majd a jövőben?

Figyelt kérdés

Én 25 éves nő vagyok, 7 éve nem lakom otthon, mert eljöttem egyetemre. A srác nem pénzügyi megfontolásból lakik otthon (keres eleget), csak nem érti, miért kéne elköltöznie.


Nem külön házrészben lakik, hanem egy szobája van a szülei lakásában, és minden ugyanúgy van, mint mikor az ember tini: pl. együtt vásárolnak be hétvégén hárman meg a szülei fizetik a csekkeket, az anyukája mindenkire főz. Ha van barátnője, akkor ott alszik náluk, a családdal.:)))


Számomra nagyon komikus ez a helyzet, de szerintetek javulhat? Vagy az ilyen embert ha egyszer ki tudnám onnan robbantani, a gyerekemként kéne kezelnem? Vagy szerintetek ez így rendben van, és csak én vagyok túl önálló?


Sajnos nem ismerek senkit, aki még a szüleivel él (akkor sem, ha budapesti ő is, meg a szülei is), így senkit sem tudok megkérdezni.



2014. jún. 23. 15:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/114 anonim ***** válasza:
57%
Én nem tudnék komolyan venni egy ilyen férfit. Ha komolyra is fordulna a jövőben (valamilyen csoda folytán, de hogy én biztosan nem aludnék ott "anyukánál", az biztos), akkor ez a férfi valószínűleg tipikusan mindig anyuci kisfia marad, akinek életed végéig kinyalhatod a fenekét, és mindent elé kell majd tenned, mindent helyette kell csinálnod. Én nem terveznék semmit egy ilyennel.
2014. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/114 anonim válasza:
51%

nem! 29 evesen,eleg gaz... ha komolyra fordulna a dolog,akkor is anyuci pici fia lenne.


23/L

2014. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/114 anonim ***** válasza:
89%

Mi is így voltunk amikor megismerkedtünk,én 23,akkor már 6 éve magam tartottam fenn és diplomáztam le meló mellett,férjem 28 volt akkor,az anyukája kente a reggeli vajaskenyerét kb.

Én is attól féltem amitől te,de én megkérdeztem,mégis mik a tervei hosszú távon ha pár hónap múlva is együtt leszünk.Megdöbbentem amikor azt mondta,hogy összeköltözés.Nem is igazán hittem el,de mivel egyébként jó pasi volt,összeillattünk,adtam esélyt a dolgoknak.Fél éve voltunk együtt amikor megkérdezte,hogy nem nézünk-e egy közös albérletet (én is albérleteztem addig,de csak kis garzont).Az egy éves évfordulónkon a kezem kérte meg,6 éve vagyunk együtt,épp babát várunk.

ÉS ő készíti a reggelim évek óta. ( persze voltak buktatók,nehézségek,nem kevés munkám volt abban,hogy anyóspajtást leszereljem,de nem ez a lényeg)

2014. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/114 anonim ***** válasza:
100%

Ő hogy látja a későbbieket?


A párom is a szüleivel élt, amikor megismertem. Egyedül nem akart élni, szereti ha van kihez szólni. De az természetes volt neki, hogy ha komollyá válik a kapcsolatunk, akkor elköltözik.

2014. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/114 anonim ***** válasza:
95%

Én is csak azt tudom írni, mint az előttem szólók. Ha tervezi, hogy elköltözik majd a megfelelő nővel, akkor nincs ok aggodalomra.


Elmesélem, nekem milyen volt az exem. Mikor összejöttünk, én 17 voltam, ő 22. Mind a ketten a szüleinkkel éltünk. Aztán összeköltöztünk az ő szüleihez, gondoltam miután gyűjtögettünk kicsit, akkor majd külön költözünk, és ebből a megfontolásból lakik a szüleivel. Hát nem. Azóta szerencsére külön váltak útjaink. Most is a szüleivel él, pedig már 30-on túl van, és odaköltöztette a barátnőjét, és annak gyerekét. Esze ágában nincs leválni anyuciról. Így örülök is, hogy megszabadultam tőle. Most egy igazi férfival élek együtt, aki levált anyuciról, és van 2 szép gyerekünk. :)


Még egy dolog. Páromnak van egy ismerőse, 35 éves a srác, az anyjáékkal él, van elég félre tett pénze, hogy saját lakást vegyen, de neki kényelmesebb anyuci szoknyája mellett: van tiszta, vasalt ruha, főtt kaja, tiszta szoba....

2014. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/114 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd pasi is a szüleivel lakik. Az apukájával közös a vállalkozásuk is, így könnyebb megbeszélni munkát is, meg nem tudom.

De őt egyáltalán nem látom gáznak, barántői is voltak, most is van egy, és csini, normális lányok. A srác 35 körül van egyébként, és a hobbijai meg kisugrázása alapján, meg amennyie ismerem, semmi gond nincs vele.

Nem tudom, miért kell általánosítani, csak mert valaki rákezdett egyszer, hogy ez milyen tré dolog, tuti baja van az ilyen pasinak...

2014. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/114 anonim ***** válasza:
68%

Megismerkedtem egy 29 éves nővel,aki még a szüleivel lakik,szerintetek lehet vele komolyan tervezni majd a jövőben?

Szerintem tökmindegy hogy mindenki hogy él,úgy is az ember fontos,meg ha ismernéd akkor tudnád hogy még is mit akarna vagy mire lehetne nála számítani.

2014. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/114 A kérdező kommentje:

"Ha tervezi, hogy elköltözik majd a megfelelő nővel, akkor nincs ok aggodalomra."


De miért nem költözik el már most, ha pénze is van? Szerintem van ok aggodalomra, hiszen pl. nem tudja, hogy kell egy csekket befizetni, vagy pl. nem tud főzni. Ha egyedül él az ember egy kis ideig, nemcsak önálló lesz, de a problémamegoldó képessége is javul.


Nehéz tisztelni valakit, aki a vasalt ruháért a szüleivel él. Főleg számomra, aki ugye nagyon régóta nem élek otthon, szerencsére a szüleim szerint sem normális, ha valaki otthon lakik.


Hát igen, a konkrét helyzetet majd meglátom, hogy milyen lesz náluk otthon, az anyukája vajon hogy kezeli a helyzetet.


Végülis az ember tinifiúkra vágyik, aztán megkapja egy 29 éves személyében, mi?:))) haha.

2014. jún. 23. 15:48
 9/114 anonim ***** válasza:
55%
Én nem tudnék komolyan venni egy ilyen férfit. Így hogy önállósodik, ha még 30 évesen is anyu mossa a gatyáját? Ezt fogja majd tőlem is elvárni, én pedig nem szolgálok ki senkit sem. Igenis, kellenek azok az évek, amikor egyedül élsz, magadat tartod el, és rendben tartasz magad körül egy kis lakást. Férfinek, nőnek egyaránt.
2014. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/114 Skorpió87 ***** válasza:
97%
Furcsállom, hogy nem vágyott/vágyik külön életre. A szüleinek is jobb lenne, ha végre magukkal tudnának foglalkozni. Beszéld meg Vele, hogy ha komolyra fordul a dolog, akkor hajlandó lenne-e albérletben élni Veled. Hogyan tervezi a jövőjét? Mit akar? Az mindent eldönt!
2014. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!