Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem jönnek rá a szigorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jönnek rá a szigorú mogorva férjek, hogy hazugságra kényszerítik a feleségüket?

Figyelt kérdés

Sok nőt ismerek, akinek a férje mogorva, minden miatt veszekszik leszólja szegény feleségét, mindenbe beleszól folyton ideges.

És azért, hogy felesége ne legyen idegroncs, mindig hazudnia kell, hogy "nem ott voltam, nem oda megyek, nem láttam+


Most nem a megcsalásról beszélek, hanem, hogy a férj mindent tiltana, ne menjen szórakozni a felesége, csak robotoljon...


Mikor látják már be a férjek, hogy ezzel csak a hazugságba kergetik a feleségüket?



2014. júl. 4. 07:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
47%

Tévedsz, NEM a férjek kergetik hazugságba a feleségüket, hanem a feleségek eleve nem becsületesek.


Ha nem tetszik neki a férj viselkedése, akkor beszélje meg vele nyiltan, hogy mi az, amit kifogásol.

PL. egy normál kapcsolatban nincs olyan, hogy "megtílt" valamit az egyik a másiknak.

Ha a férje nem változtat, akkor jogában áll otthagyni, de arra nem ok, hogy hazudjon.

2014. júl. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

Arra kellene rájönni a szigorú mogorva férjeknek, de még inkább a szegény feleségeknek, hogy a szülők által összehozott, gazdasági-politikai szerződés alapú, kötelezően élethossziglan kötött házasság már rég kiment a divatból.

Tehát: ha a férj elfelejti, hogy a házastársa a felesége, és nem a nevelnivaló gyereke, akkor a szegény feleség

1. világosítsa fel a tévedéséről

2. ha ezután sem érti a szigorú mogorva, hogy mi a helyzet, akkor váljon el nyugodtan, mivel a mai világban már teljesen törvényesen van erre lehetősége.


Ha a feleség a fenti két lehetőség egyikére sem képes/hajlandó, akkor meg szenvedjen csak tovább, mazochistának lenni végül is nem bűn, csak talán kissé kellemetlen. Ja, és akkor ne sírja tele a környezetét azzal, hogy neki milyen szörnyű élete van, ha egyszer nem is hajlandó tenni semmit azért, hogy jobb legyen...

2014. júl. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

Engem ez a szituáció nem hazugságba kerget, hanem ellenállásba, valamint abba, hogy próbáljam megnevelni a férjemet. Végletes esetben pedig szakításra késztet.

Az mindenkinek a maga jelleméből adódik, hogyan reagál, akinek nincs az eszköztárában a hazugság, az nem fog hazudni.

2014. júl. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Számomra az is kérdéses, hogy hogyan lesz egyáltalán belőlük férj. Nekem az exem ez a típus volt, de időben rájöttem, hogy nem akarok ilyen embert társamul, mert az ilyen nem társ.
2014. júl. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Aki ilyen típus, az sohasem fog rájönni, később öreg korára magányos marad. De nem csak férfiban van ez a típus, hanem nőben is. Nem boldogság velük élni, de nem is kell. :)
2014. júl. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

Már nem azért kérdező, de ilyen feleségekből is rengeteg van.

Aki ilyen helyzetben van, de szólni nem szól ellene, nem tesz semmit ellene, az csak szenvedjen. Megérdemli, ha ennyi esze van. Egy feleség is tud ugyanolyan házsártos lenni, aki mindig mindenkiben azt látja, hogy biztos el akarja a férjét csábítani. Vagy aki mást sem csinál, csak mártírkodik. Ez sem jobb az általad említett példánál.


Nyugodtan el lehet válni, ha a megbeszélésre egyik fél sem hajlandó. Én viszont cseppet sem tudom azokat sajnálni, akik nem tesznek ellene semmit, csak folyton folyvást panaszkodnak mindenkinek.

2014. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen kapcsolat eleve nem jó, mert alá-fölé rendeltség van. Kb. olyan mintha az egyik fél lenne a szigorú szülő, a másik meg a gyerek. Szerintem itt mindkét félnél vannak bajok. Annál is, aki ennyire uralkodni akar a másikon, és annál is, aki ezt hagyja.
2014. júl. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Nadiene ***** válasza:
89%

Itt az a kérdés, hogy a tyúk volt előbb, vagy a tojás.


Magyarul azért kamuzik az asszony, mert mogorva a férj, vagy pedig azért mogorva a férj, mert tudja, hogy a felesége minden egyes szava hazugság...


Amúgy pedig a válás nem olyan egyszerű ám, amikor az életre szóló, soha le nem járó lakáshitel összeköt.

2014. júl. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
16%
Lehet, hogy azért, mert a hazudozós, hisztériás liba feleségük (illetve még előbb: az anyjuk) miatt mogorvák és kockafejűek.
2014. júl. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
8: Ne tévesszük össze a válást a vagyonmegosztással, mert a kettő nem azonos!!!
2014. júl. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!