Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasodni, de hogyan? Szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodni, de hogyan? Szerelem vagy csak "beérik" valakivel?

Figyelt kérdés
Olyan kérdést teszek fel, amit nyílvánosan, a nevem vállalásával nem tennék, mivel kissé talán sértőnek tűnik. Az emberek sok okból házasodnak, vagy éppen nem, de engem az érdekel, hogy az olyanok, akik pl. kevésbé szép emberek (ez pl. relatív, de máshogy nem tudom megfogalmazni), azok mi okból házasodnak össze? Úgy értem van egy kevésbé szép nő, aki valjuk be nem a férfiak álma, és mégis van valakije, aki kevésbé szép férfi, de mondjuk nem az ő ízkése. Akik nem válogathatnak, azok csak beérik egy kevésbé vonzó férfival/nővel, vagy tényleg egymásba szerethetnek? Házasság, de mi okból? Szerelem, érdek, vagy mert csak nincs más?

2014. júl. 7. 10:42
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

A szépség, vonzóság relatív, mindenkinek más tetszik. Mondjuk egy-egy sztár pl. lehet milliónyi nő/férfi rajong érte, de megint milliónyi valaki másért rajong, aki tök máshogy néz ki.


Vagy nem hülyeség, de ha valakinek a személyisége szép, akkor megszépül az őt jól ismerő számára, ő teljesen más szemmel néz rá. Ezt a kérdést félre lehet tenni, a külső ebből a szempontból nem nagyon számít. Szerintem annak, akinek a feje lágya is benőtt, eleve nem is igazán van csúnya ember, max. igénytelen, ápolatlan.


Van megszokásból, nem lesz jobb-tól való félelemből is házasság, de nem attól fél, hogy nem lesz jobb. Hanem pl. nem is tudnak elbeszélgetni, teljesen mások, sekélyes a kapcsolatuk, csak vannak, de már 10 éve, mindenki azt várja, hogy házasodnak, hát ez legalább nem iszik, meg nem jár el, hát jó ez végül is, nem ölik meg egymást mindennap veszekedéssel, jó lesz akkor, aztán kész.

2014. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Javítás, nem attól fél, hogy nem lesz szebb.
2014. júl. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Csupán átfogó kérdés volt. Nem akartam beleményedni jobban a témába, hogy ki szebb, ki csúnyább, és zárójelben oda is tettem, hogy ez pl. realtív. Az 5. válaszoló nem vette srtésnek, és tudott is választ adni rá.
2014. júl. 8. 16:31
 24/38 A kérdező kommentje:

Akik lesértődtek, azoknak a kiegészítésem második felét mutatnám: "Házasság, de mi okból? Szerelem, érdek, vagy mert csak nincs más?"

A szépség része csak egy "ok" volt a felsorolások között. És azért tértem ki rá, hogy éljek is egy példával. Kérdezhettem volna úgy is, hogy egy ambíciózus férfi/nő mit keres a másikban.


A kérdésem pedig valós, és nem az unalom, hanem a valóság ihlette.

2014. júl. 8. 16:36
 25/38 anonim ***** válasza:
65%

én vagyok az 5. válaszoló and I approve this message:D


szerintem a többiek is értették, csak szeretnek itt trollkodni:)

2014. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Meglehet, vagy csak érzékenyen érintette őket ahogy kifejeztem magam. Azonban tényleg érdekelt, hogy valójában, úgy tényleg ŐSZINTÉN ki miért házasodik.
2014. júl. 8. 19:33
 27/38 anonim ***** válasza:

Folyamatosan azt nyomod hogy a nem előnyös külső így meg úgy.....


Az eszedbe jutott már, hogy akit te csúnyának tartasz, netán másvalakinek viszont bejön? Bármennyire is hihetetlen, van ilyen, elég sűrűn:)


Innentől nincs olyan, hogy valaki csúnya emberhez megy hozzá/csúnya nőt vesz el, mert ők egymást szépnek tartják, mert más az ízlésük mint neked. Pont.

2014. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Szerelem.
2014. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Persze, hiszen egy példával is kellett élnem. De, ha leakadnál a csúnya-szép részről, és tanultál volna szövegétést, akkor a házasság miértjére voltam kíváncsi. De megértem, hogy a csúnya emberek ezen kiakadnak. Nem születhet mindneki szépnek! Most elégedett vagy? :D
2014. júl. 8. 22:17
 30/38 anonim ***** válasza:

Miért házasodnak? Mert legtöbben szeretik egymást... de egy okos ember ezt magától is tudja, mert egyértelmű. És nem kell gyakorin megkérdeznie:)


Nyilván vannak páran akik pénzért házasodnak.


Most boldog vagy hogy lepontoztál? Ebben éled ki magad mert nincs nő aki elviselne?:D

2014. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!