Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalt férjek, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt férjek, ti hogyan reagáltatok?

Figyelt kérdés
Válás lett a vége vagy együtt maradtatok?
2014. júl. 7. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mi váltunk, mert mint kiderült, nem is egyszer és nem is egyvalakivel csalt meg a volt feleségem.
2014. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyok megcsalt férj. Sőt férj sem. Amin elgondolkodnák, hogy mennyi részem volt abban, hogy megcsalt. Adtam-e rá okot. Megkapott-e mindent tőlem (nem anyagiakra gondolok, hanem érzelmekre). Elmondta-e, hogy probléma van és én azt komolyan vettem-e. Ha arra jutnák ezek után, hogy mindent megtettem, akkor biztos elválnák. Ha én is hibáztam, akkor tennék egy próbát, hogy rendbehozzuk.
2014. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
A jó barátomnál nem kellett az asszonynak már összepakolnia.. Minden cucca a lépcsőházban volt, és a zárcsere, mire hazaért volna megtörtent ( a haverom lakása volt)
2014. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

2-es, egyértelmű, hogy mindig a férj az oka, ha válás lesz belőle, igaz?

Találkoztam én már egy jóbarátom mindenen megsértődő, nagyszájú, alpári, humorérzék nélküli, irigy, sznob, stb...hárpia feleségével...

Csak ennyit kérdeztem tőle, hogy bírod ezt?

Nem sokáig komám, már nem sokáig.

És nem kevés hasonló nő van Magyarországon, elég nyitott szemmel járni.

2014. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es és gondolom mindezeket a rossz tulajdonságokat házasság után szedte össze a nő?


Egyébként egy megromlott kapcsolatban legtöbbször mindkét fél hibás. Ezért fontos rájönni, hogy mi okozta a megcsalást és ha kijavítható, akkor kijavítani, ha meg nem, akkor továbblépni.

2014. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

4 ha egy nő ilyenné változik, annak oka van, ami nem más, mint a "kedves" férj.

Az előző házasságomban a sznob-ot leszámítva én is ilyen voltam, mert a "kedves" exem ezt hozta ki belőlem.De szerintetek a nők mindig ok nélkül lesznek ilyenek. Háát nem.

Mostani házasságomban nem vagyok ilyen, mert nincs rá okom.

2014. júl. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó válaszolónak igaza van! Egy rossz esetleg alárendelt házasságban nem kell azon csodálkozni ha a nő esetleg "bekattan". De ez fordítva is igaz. Ahhoz hogy egy házasság működjön nagyon sokat kell tenni mindkét félnek! Sógornőméknél volt megcsalás, majd válás. A megcsalást az asszony szerint a férj kezdte... de szerintem csak az asszonyka megunta a férjét és ez volt a vád amit persze bebizonyítani senki nem tudott. Most szívja a f..t hogy elvált..
2014. júl. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!