Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hasonlít házastársatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonlít házastársatok a veletek ellentétes nemű szülőtökre? Akár külsőre, akár belsőre?

Figyelt kérdés

Azt mutatják kutatások, a nő olyan férfit keres, mint az apja (mert ő gyerekkortól ő a Férfi megtestesítője), a férfi pedig olyan nőt, mint az anyja (mert úgy képzeli el a házastársi viszonyokat, ahogyan az anyja viszonyult az apjához).


Akár külső, akár belső hasonló tulajdonságokat fel tudtok fedezni a párotokban+szüleitekben?



2014. júl. 14. 10:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Sem külsőre, sem belsőre nem hasonlít apukámra. Talán csak annyi azonos, hogy mindkettőnek kék a szeme.

És én sem hasonlítok a férjem anyukájára.

Ennek ellenére boldogok vagyunk együtt:))

2014. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem hasonlít rá egyáltalán sem külsőleg, sem belsőleg.

Mondjuk nálam ez lehet, hogy tudatos volt, mert szüleimnek nagyon rossz volt a házassága apukám hibájából. Tehát olyan párt soha életemben nem akarnék, mint ő.

2014. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én azt a tézist hallottam, hogy vagy a szülőt keresi az ember a másikban, vagy annak szöges ellentettjét.

Nekem apámmal nem túl rózsás a viszonyunk, így párom kb. abban hasonlít rá, hogy neki is fütyije van, meg sokat tudnak beszélni (de nem ugyan arról és úgy). A többiben teljesen a másik véglet.

Én anyósomra jobban hasonlítok. Külsőre annyi, hogy én is alacsony vagyok, kék szemű. Belsőre meg hajjaj :) Mind a ketten rendezkedünk, intézkedünk, menedzseljük a velünk egy háztartásban lévők életét, jár a szánk, mint a kacsa feneke, és mind a kettőnknek meg van a maga mániája. Főzni mind a ketten szeretünk és "kísérletezősen", amit meg is szoktunk vitatni, hogy hogyan viselték a "labor egerek" :)

Különbség annyi van, hogy én nagyon pontos vagy, és mindent szeretek előre megtervezni (na ez az egyik mániám), anyós pedig mindenhonnan elkésik és szeret improvizálni.

2014. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2014. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Volt egyszer egy barátom, akibe nagyon szerelmes voltam. Viccen kívül, teljesen olyan volt a nézése, a mozdulatai, mint a gyerekkori korcs kutyámnak, aki akkoriban a legjobb barátom volt.:D
2014. júl. 14. 11:13
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nalam igy van. A parom tiszta apukam:).

En meg az o anyukajara hasonlitok, bar inkabb kulsore.

2014. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Hála az égnek, nincs hasonlóság! :)

Én is olvastam már erről a kutatásról, hallottam róla, hogy van ilyen, de nálunk ez nem így van, nem véletlen szerintem.....nem akarnék olyan férjet, mint amilyen az én anyámnak volt.

2014. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Semmi hasonlóság sincs köztük :D
2014. júl. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nálam érdekes. Apám egyben a legjobb ember a világon, és egyúttal nagyon nehéz gyerekkorom is volt, ennél jobban ebbe nem mennék bele. A férjemet úgy választottam, hogy ő is pontosan olyan legyen, mint apu, és sikerült, mert ő a második legjobb ember a világon. :) Viszont a rossz dolgokban pedig pont az ellentéte. Szóval a férjem tökéletes, és igen, a jó részében pontos mása édesapámnak.


Én viszont nem hasonlítok anyósomra semmilyen téren, legalábbis még sosem mondta a férjem. Nincs vele baj, de azért mások vagyunk.

2014. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Talán csak annyiban hasonlítunk egymás szüleire, hogy nagyjából azonos a gondolkodásunk, kürülbelül ugyanazokat valljuk.
2014. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!