Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem ajánlott oroszokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ajánlott oroszokkal, ukránokkal házasodni?

Figyelt kérdés

Itt írta valaki, hogy orosszal, ukránnal, arabbal ne.


Annyira különböznek tőlünk? Vagy miért?


2014. júl. 21. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Arabbal tök egyértelmű, hogy miért ne. Tök más kultúra és ott a nő nem számít embernek, hiába ígéri le a csillagokat az égről az elején, az csak a beetetési időszak. Viszont orosszal, meg ukránnal fogalmam sincs, miért ne.
2014. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Évekig éltem egy ukrán sráccal. Imádtuk egymást. Nem volt vele semmi gond. Dolgozott, becsületes volt, és imádni való amikor kínlódott a magyar nyelvvel :)

Sajnos csak 3 évig volt szerződése a magyarországi céggel, így ő hazament, én itt maradtam. De még ma is beszélgetünk skype-n ha ráérünk..

2014. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Keresztlányom anyukája ukrán, apukája magyar. Itt élnek Pesten, van egy gyönyörű lányuk.

Soha nem volt semmi probléma ebből.

Mire gondolsz, miért nem ajánlott?

2014. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Az ukránokról azt hallottam, hogy agresszívak, de ismétlem, ezt csak hallottam, szóval nem kell kész ténynek venni. :)

Viszont legjobb barátnőmnek volt ukrán pasija és nagyon jól kijöttek, a srác elég szimpi volt, teljesen normális volt a gondolkodása, viselkedése is, bár elég érdekes barátai voltak. :D

2014. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Mert most az oroszokat kell utálni azért!


Komolyra fordítva a szót,tök nincs értelme utálni őket,én nem hiszem hogy a civilek többsége egyet értene azzal ami ott megy.Barátnőm orosz származású teljesen normális,rendes nő,volt ukrán pasim anno,vele sem volt semmi olyan gond amit a származásának lehetett volna tulajdonítani.


Arab az más,más kultúra,más szokások más vallás.Aki teljesen el tudja nyomni a személyiségét és 100% ban alkalmazkodni illetve alá rendelni magát egy férfinak annak oké,másnak nem

2014. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
ha megcsalod, jön a maffia:D
2014. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Gyerekkori barátnőm apja orosz. Emlékszem egyszer az anyja nagyon komolyan azt mondta nekünk hogy sose menjünk külföldihez.
2014. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
22%
mert prácáááp!!!! :)
2014. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
A kulturális különbségek miatt írhatják. Nekem pont nincs ilyen ismerősom, olyan van, akinek pl. indiai a férje (a nő lengyel). Egy baráti találka alatt az enyhén ittas (tényleg csak becsípett) indiai férj szent meggyőződéssel közölte, hogy ha egy nőnek nincs orgazmusa, nem lehet terhes. Azt a lesajnáló fejeket, amiket a neje kapott... Egy emberként akartuk megölelni. De az esküvő dátumát is már nem csak úgy volt, hogy kitűzik, hanem horoszkóp és csillagjárás alapján lett kiszámolva a rokonok által, sőt, a gyerek nevét is a horoszkóphoz választják, hogy szerencsés csillagzat alatt szülessen. A kajáról meg ne is beszéljünk. Se Indiáról. Nekem volt szerencsém elmenni az esküvőjükre, csodálatos volt, de két hétig mindenki csak wc-re járt, a "gyengébbek" hánytak is. Itthon még nagyjából 2 hónap volt mire helyrejött a hasam, a csaj meg fél évente megy és ugyanúgy megviseli mindig...
2014. júl. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez botor dolog. (ezt most az ukrán kérdésre mondom, mert abban van tapasztalatom) Nekem a sógornőm ukrán. Az ég világon semmi baj nincs vele! Sőt én kimondottan szeretem, hogy ha vendégségbe megyünk hozzájuk és valami olyan ételt készít ami ukrán kaja. Szerintem tök jó. Emberileg ugyanolyan mint bárki. Az ő kultúrájuk, hagyományuk nem tér el oly mértékben a mienktől mint pl az araboké.
2014. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!