Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 21 evesen korai lenne hazasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 evesen korai lenne hazasodni?

Figyelt kérdés

Egyutt nottunk fel, 6 eve vagyunk egyutt, 3 eve egyutt lakunk.

Veletlen meglattam amikor eljegyzési gyuruket nezett a neten, meg a csaladom is elszolta magat. :))


Jovo nyaron lehetne az eskuvo, en akkor lennek 21, o meg 23. Mit gondoltok? Minden rendben koztunk, csak sok rosszat hallok masok tapasztalatairol


2014. júl. 27. 17:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha úgy érzed készen àll rá a kapcsolatotok akkor ne hallgass más véleményére. (ironikus, de ez is az ) :)
2014. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Ezt nektek kell tudnotok, hogy korai, vagy el tudnátok képzelni egymással egy életet.

Sok rossz példát tudok, de jókat is.

2014. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Első kapcsolatod gondolom így jövök a sablon dumával: Ne ugorj fejest, fiatal vagy még, első kapcsolat blabla. Amúgy ugyan ennyi idős vagyok, én nem szeretnék még férjhez menni. Korainak tartom, de ez a te döntésed :)


Sok boldogságot!

2014. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
Én 21 évesen már megszültem a fiamat. 18 évesen mentem férjhez, mondjuk nem ő volt az első pasim. Se te, se ő nem ismert mást. Nehogy később ez visszavágjon.
2014. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
73%
Ha úgy gondolod, hogy készen álltok rá miért ne legyen házasság. Én 23 voltam, feleségem 21 amikor összeházasodtunk. Ez 25 éve volt, azóta is meg vagyunk szépen, + 3 gyermekünkkel. Sok boldogságot hozzá.
2014. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Soha nem is vagytunk masra. Mindenki azt mondja, egymasnak teremtettek minket, mi is igy erezzuk... Sosics nezetelteres, meg se kell szolalnunk, es ertjuk a masikat. Nagyon nagy az osszhang es a szerelem.
2014. júl. 27. 17:32
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha korai, akkor sem a korotok miatt. 3 éve együtt laktok, de szülőknél? Magatokat tartjátok el? Ha nem, akkor előbb külön kéne költözni fél - 1 évre próbaképp. De egyébként meg ne mások tapasztalatai alapján döntsetek.
2014. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha 6 év után is nagy szerelem és összhang van, akkor miért kérdezed meg itt, hogy osszehazasodjatok-e?
2014. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Beultettek a bogarat a fulembe :(


Kulon elunk, mindketten dolgozunk

2014. júl. 27. 17:45
 10/23 anonim ***** válasza:
36%
Igen, nagyon.
2014. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!