Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintem igaza van a családom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem igaza van a családomnak, és a menyaszonyom támad? Férfi megérzés?

Figyelt kérdés
Ma beszéltem unokaöcsémmel aki mondta hogy látta a menyaszonyomat egy férfival, és igen az unokaöccsével. Ma pedig a testvérem hivott fel hogy a városunk főtérén beszélgetnek, és ülnek kint a parkban. Én itt külföldön dolgozom, és igen roppant módon féltékeny vagyok, és gáznak tartom hogy amíg én itt vagyok addig ő csávózik, és hallom vissza. Ha már teszi, miért nem titokban csinálja??? Elég sok rokonom van, és égőnek tartom. Ő pedig természetesen támad engem, és ő van berágva rám és a rokonaimra.
2014. aug. 24. 22:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
ha a csajod dugni akarna, nem a város főterén tenné...
2014. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalna titokban csinálná, valószínűleg csak egy barátja
2014. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, "és igen, az unokaöccsével". Vele miért ne dumálhatna? Vagy nem értem a kérdést. Vagy rosszul írtál valamit.
2014. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a menyasszonyodat már a ronokaitól is félted? És azért nem találkozhat valakivel, mert a hülye rokonaid jódolgukban már nem tudnak mivel foglalkozni?
2014. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Neked agyadra ment a kintlét...
2014. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, a menyasszonyod nem találkozhat az ismerőseivel, akik akár férfiak is lehetnek?
2014. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A párom, az unokatesója és egy idegen férfi akit még én sem ismerek. Nem az unokaöccsétől féltem aki 12 éves hanem aki vele volt, és azzal lehetett ma este is.
2014. aug. 24. 22:11
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért fantasztikus kapcsolat lehet ez, hogy találkozik valakivel, amiről tudsz, de nem beszélitek meg, ki volt az...
2014. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda?!?! Ülnek a parkban és beszélgetnek? Mekkora céda!
2014. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
27%
A családodnak van igaza.Amikor akár nõ vagy akár férfi támad, ott már problémák vannak.
2014. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!